béčko: Sokol Libchavy B – Dlouhoňovice 2 : 1 / 1 : 0 /

Sokol Libchavy B – Dlouhoňovice 2:1(1:0)

Žluté karty: 0:1
Diváků: 70

Sestava:
Zeman (15. Pinkava) – Pražák, Karpíšek, Buben (55. Motyčka), Felgr – Paukert (84. Moravec), Kubíček, Vaňous, Kurak – Špína, Král (60. Nemšák)

Náš poslední zápas podzimní části se konal na domácím hřišti. Nastoupily jsme v oslabené sestavě, kdy hodně hráčů bylo nemocných a náš brankář zraněn. Díky ochotě našeho dorostu mohl Zeman v 15. minutě vystřídat a místo něj nastoupil Pinkava. Utkání nebylo vůbec jednoduché, hra byla svižná a do šancí se dařilo dostávat oběma týmům. Skóre zápasu otevřel Špína, když se ve 25. minutě trefil ze standartní situace a my vedli 1:0. Do konce poločasu se ani jednomu týmu už skóre změnit nepodařilo. Ke konci poločasu o sobě dali znát hosté, kdy jejich gólovou šanci skvěle vychytal Pinkava.

Druhý poločas jsme začali nešťastně. Hned na začátku si naši hráči nerozuměli a v šanci jeden na jednoho se Dlouhoňovicím podařilo vyrovnat – 1:1. Tento čin se nám ale nelíbil, díky čemuž se naše hra směrem dozadu zpevnila a dopředu jsme se dokázali více prosazovat v zakončení. To se nám vyplatilo a v 62. minutě ze standartní situace dokázal Karpíšek vsítit gól na 2:1. Tento gól byl zároveň i poslední tohoto utkání, do konce zápasu se ani jednomu týmů už nepodařilo změnit výsledek.

Velký podíl na naší výhře má gólman Pinkava, který nám párkrát udržel vedení. Po odehraném zápase v Jehnědí, kde dorost vyhrál, dokázal i našemu B mužstvu pomoct k výhře.