dorost: Sokol Libchavy - Sokol Březová n. Svitavou 0 : 1 /0:0/

Sokol Libchavy – Sokol Březová n. Svitavou  0 : 1 / 0 : 0 /

rozhodčí: Habrda Miroslav

AR1: Kalous Roman AR 2: Vítek Jaroslav

střelci branek: 87. Dufek Václav

nahrávky: 0

ŽK: 3 : 2 – 34. a 89. Motyčka Filip, 85. Šalda Michal – 60. Dufek Václav, 90. Prokop Lukáš

ČK: 1 : 0 – 89.Motyčka Filip

rohy: 2 : 4

diváků: 50

Libchavy:

Pinkava Martin – Velínský Ondřej / 46. Žídek Radim /, Vítek jakub, Motyčka Filip, Rejent Pavel - Šalda Michal, Boštík Jaroslav, Kovář Martin / 70. Hledík Jan /, Svatoš Michal / 35. Kotrla Tomáš / –  Nemšák Vladislav, Jariš Pavel / 85. Bočkoroš Michal /

Březová:

Bárta – Procházka / 88. Ducháček Jan /, Odvářka, Lidmila, Kejda /90.Řezník/ – Vostrovský, Dufek, Šmerda, Ducháček Michal – Zelený, Prokop

Za krásného počasí naše se naše mužstvo pokoušelo získat další vítězství. To se však bohužel nepodařilo. Hrál se zápas kdy hosté  měli převahu po celé utkání, hlavně v prvním poločase. Naše akcie nad vodou držel hlavně brankář Martin Pinkava v 34. minutě i břevno, když ho nastřelil hostující Kejda. Za nás odpověděl Kotrla stejnou mincí a to v 37. minutě.

Veškerá snaha hostů však končila v rukách Martina.

Naši největší šanci zahodil v 80. minutě Honza Hledík, když z malého vápna přestřelili odkrytou hostující branku – při střele uplatnil záklon.

Trest přišel záhy v 87. minutě, když se naši obránci nedomluvili a hostující Dufek přehodil vyběhnutého Tomáše Pinkavu a zaznamenal vítěznou branku, která znamenala naši první porážku v soutěži.

Naši hráči se nedokázali vyrovnat z fyzickou a věkovou převahou hostí, nedařila se jim kombinace a hosté vyhráli zaslouženě a to především zásluhou Dufka Václava a Prokopa Lukáše. Tito dva hráči svým fyzickým fondem a výkonem zastínili všechny ostatní spoluhráče i protihráče.

Naše hráče čekají dvě poslední utkání a to v Jablonném a doma s Jevíčkem.

Uvidíme,  jak se nám podaří zvládnout tyto zápasy. Jinak musíme vystoupení našich dorostenců pod vedením Ládi Nováka, Leoše Kopsy a Jardy Vítka hodnotit jako příjemné překvapení podzimu.