dorost: Sokol Libchavy - TJ SK Jevíčko 0 : 0 / 0 : 0 /

Sokol Libchavy –  TJ SK Jevíčko 0 : 0 / 0 : 0 /

rozhodčí: Horníček Evžen

AR1: Kalous Roman AR 2: Vítek Jaroslav

střelci branek:

nahrávky: 0

ŽK: 3 : 2 – 35. Jariš Pavel, 50. Vítek Jakub, 78. Nemšák Vladislav – 80. Hanák, 88. Vrbický

diváků: 50

Libchavy:

Pinkava Martin – Velínský Ondřej, Vítek Jakub, Śalda Michal, Boštík Jaroslav, Kotrla Tomáš – Žídek Radim / 20. Hledík Jan, 80. Bočkoroš Michal /, Kovář Martin, Svatoš Michal, Boštík Jaroslav –  Nemšák Vladislav, Jariš Pavel

Jevíčko:

Werner – Bašus, Dostál, Vykydal, Vrbický Marek – Štyndl, Hanák Tomáš, Bartuněk, Šnobl – Valík, Vrbický Patrik

Po odloženém utkání s Jablonným, jsme přivítali celek z Jevíčka. V prvním poločase měli mírnou převahu hosté, které vedl ke steči výborný hráč s číslem 7 – Hanák Tomáš. Naši hráči hru vyrovnali v druhém poločase a vypracovali si i několik šancí. V 50. minutě svou obrovskou šanci neproměnil Láďa Nemšák, blízko ke vstřelení byl i Tomáš Kotrla. Šance hostů se svým obvyklým klidem likvidovala naše největší hvězda mužstva – Martin Pinkava.