Sokol Libchavy – FK OEZ Letohrad B  1 : 1 /0 : 0 /

AR 1: Štěrba Jaroslav  AR 2: Horníček Evžen

Střelci: Kopfštein Milan – Černohous Jiří

ŽK: 1 : 3 – 68. Dostál Jan – 85. Dvořák, 88. Černohous, 88. Šťovíček

Diváků: 100

Sestavy:

Libchavy: Kollert Tomáš – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Dostál Jan, Louda Vojtěch – Čermák Zdeněk / 70. Blažek Jaroslav /, Kopfštein Milan, Jiroušek Martin / 83. Hájek David /, Beneš Michal / 88. Vaňous Petr / - Kubíček Vojtěch, Martinák Jakub / 46. Stejskal Michal /

Letohrad B: Wendl – Faltus, Peřina, Krejčí, Dvořáček – Pokorný, Lorenc, Dvořák / 88. Šťovíček /, Pačínek – Černohous, Strnad / 58. Prášil Darek /

Po odloženém utkání ve Valech jsme přivítali celek z Letohradu. Šlo o další důležité utkání s týmem, který se nachází v tabulce za našim mužstvem. Za pěkného počasí, na dobrém terénu se hrálo vyrovnané utkání.

První střelu v utkání měl na svědomí letohradský Lorenc v 8. minutě však mířil mimo naší branku.  My jsme odpověděli v 10. minutě, kdy Beneš ideálně uvolnil Jakuba Martináka, ten svou šanci však nezužitkoval a střílel taktéž mimo branku. Hosté měli super šanci v 41. minutě, kterou neproměnil Jiří Černohous. První poločas byl vyrovnaný a skončil 0 : 0.

Druhý poločas jsme začali lépe, mužstvu prospěl příchod Michala Stejskala, který dokázal podržet míč, udělat kličku a přinesl na hřiště trochu pohledného fotbalu. Míša Stejskal byl i u zrodu našeho vedení. To v 68. minutě prošel přes dva protihráče, třetí hráč mu míč vypíchl ten se dostal před Milana Kopfšteina a ten umístěnou střechou z 17 metrů zaznamenal naši první a jak se ukázalo později i jedinou branku – 1 : 0. Po tomto gólu se aktivity chopili hosté, naše mužstvo se zbytečně zatáhlo a bylo otázkou času, kdy dojde k vyrovnání. To se i stalo v 80. minutě, kdy zmatku v naší obraně využil Jiří Černohous a vyrovnal na konečných 1 : 1.

Mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu, ovšem bez výsledku a utkání skončilo spravedlivou remízou.

Sponzorem utkání byla firma Střešní systémy s.r.o., a nejlepšími hráči byli vyhlášeni u hostí Peřina Michal a u nás střelec naší branky – Milan Kopfštein.

Naše mužstvo si tak komplikuje jarní část sezóny, neboť dno tabulky se nám až na Zámrsk nebezpečně přibližuje. Je před námi ještě odložené utkání ve Valech, kde bychom se měli pokusit získat nějaký ten bodík. Hraje se v sobotu od 13.30 hodin a odjezd autobusu bude v 11.15 od Tesca.