áčko: TJ Sokol Libchavy – TJ. FC Titanic Srch 1 : 0 / 1 : 0 /

Libchavy: Kollert Tomáš – Borovička Radko, Dostál Jan, Karpíšek David, Louda Vojtěch - Vaňous Petr / 63. Paukert Tomáš / , Kopfštein Milan / 75. Stejskal Michal /, David Jaroslav, Martinec Michal / 56. Machálek Petr / – Lněnička Dušan, Blažek Jaroslav

Srch: Hála – Dolejský, Vysoudil / 78. Hocque /, Brož, Doležal – Tměj, Zeman, Kršák, Daněk – Maivald , Práchenský

Rozhodčí:  Čech Karel, AR 1: Fojtík Martin AR 2: Kodýtek Tomáš, Delegát:
Nahrávky: David Jaroslav
ŽK: 2 : 1 – 60.Kopfštein Milan, 85.Karpíšek David – 83. Maivald
Rohy:  6 : 3
Diváků: 100

A povedlo se. Vítězství z Třemošnice jsme potvrdili a získali velice důležité body. Do utkání jsme vstoupili úderně, již v první minutě nastřelil břevno hostující branky z hranice pokutového území Jarda David, ve 3. minutě střela Dušana Lněničky šla tesně vedle, když střílel z první po krásném a přesném centru Radka Borovičky. V utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme vyjádřili v 23. minutě, kdy došlo ke spolupráci dvou Jardů. Rohový kop zahrával David a na jeho přihrávku si skvěle naskočil Jarda Blažek a hlavou nekompromisně zavěsil a my vedli 1 : 0.
     Další šanci měl opět po kopu z rohu Petr Vaňous, ale netrefil hostující branku. Po té se hrál fotbal bez dalších větších šancí a do konce poločasu ke změně skóre nedošlo.
     Po prudké dešťové přestávce se hrálo ve druhém poločase na podmáčeném terénu a ten očividně více vyhovoval hostům. První obrovskou šanci měl však náš Dušan Lněnička, který po zahraném rohovém kopu Jardy Davida měl míč na hlavě před odkrytou hostující brankou, míč však k všeobecnému překvapení skončil nad hostující brankou. Škoda – tato šance mohla rozhodnout. Ve 49. minutě tvrdě vystřelil hostující Maivald, jeho střelu vyrazil náš brankář Tomáš Kollert. Další velká šance hostů přišla v 62. minutě, ale ani ta neskončila v naši síti. Hosté nás přehrávali ve všech směrech, my hrozili z rychlých protiútoků a naši největší šanci neproměnil v 84. minutě opět Dušan Lněnička. Šance hostů likvidoval Tomáš Kollert, v 78. minutě z prázdné brány míč vyhlavičkoval Vojta Louda.
     Po závěrečném hvizdu, dobře rozhodujícím rozhodčím Čechem, jsme si skutečně oddechli a naše vítězství lze označit za šťastné. Vítězství jsme však bojovností všech hráčů šli naproti a to je cenné.
     Sponzorem utkání byla Generali pojišťovna, kancelář pana Dvořáka. Nejlepšími hráči byl u hostů vyhlášen stoper Jaroslav Brož a u našeho mužstva střelec vítězství branky Jarda Blažek.
     Příští zápas zajíždíme do Chrudimi, kde budeme hrát proti mužstvu z popředí tabulky.
Pojeďte povzbudit naše mužstvo v boji o další jarní body..........................