Svitavy         -   Libchavy                6:4
Lanškroun -   Rokytnice v O.h.   7:0
Libchavy     -   Lanškroun            5:6
Svitavy         -   Rokytnice v O.h. 16:0

Libchavy - Rokytnice v O.h. 15:0 (5:0)
Konečně první zápas na přírodní trávě. Soupeř byl minimálně o rok až dva mladší a tak výsledek neberte vážně.
Branky: Jirka Vaňous 5x, Adam Provazník 3x, Filip Kočí 2x Filip Diblík 2x, Filip Šalda, Radim Urban, Lukáš Říha

Svitavy - Libchavy 6:4 (4:1)
Kluky jsme varovali, že nás bude čekat silnější soupeř. Jako by nás neslyšeli. V 8. minutě stav 4:1 pro soupeře, který se prosadil střelami z dálky. Druhou půlku jsme začali hrát fotbal. Byli jsme odměněni, když nejprve Jarda ukázal, že z půlky to také umíme a poté dvakrát Filip K. zavěsil a bylo srovnáno. Vzhledem k naší převaze každý očekával, že naše vítězná branka je na spadnutí. Omyl, soupeř využil dvou brejků a zasloženě vyhrál. Fotbalo se hraje od začátku do konce.
Branky: Filip Kočí 2x, Jára Škrobánek, Filip Šalda

Libchavy - Lanškroun 5:6 (4:4)
Poslední zápas turnaje byl podobný předešlému. Ve 3. minutě prohráváme 0:3. Lanškrouňáci, byť o hlavu menší nás přehrávají důrazem. V obraně ale mají rezervy a tak do poločasu ještě srovnáváme na 4:4. Ani to nás nenakoplo. Po 5. minutách dostáváme branku, 5:4. Měli jsme potom dvě tutovky, bez efektu. Soupeř taky, Lukáš vykopával z prázdné branky. Nakonec jsme asi minutu před koncem vyrovnali. Bohužel hraje se až do konce a soupeř v posledních sekundách zápasu razantně, pod víko dává vítězný gól.
Branky: Radim Urban 2x, Jirka Vaňous 2x, Filip Kočí

V první řadě bych chtěl poděkovat pořadatelům ze Svitav za krásný turnaj. Nádherné prostředí, hrálo se na 4 hřiště, začátek ve 13h, konec v 15,30h, žádné prostoje. Tak má turnaj pro malé kluky vypadat. K naší hře, bylo znát, že jsme byli poprvé na přírodní trávě. Přihrávky bez razance, žádný důraz. Fotbal umíme, ale chce to srdíčko. Ono to přijde - poctivým tréninkem.