Sokol Libchavy – Jiskra Ústí nad Orlicí 2 : 1 / 1 : 0 /

AR1: Martinec václav AR2: Vítek Jaroslav
střelci branek: 9. a 63. Nemšák Vladislav – 78. Holínka Jan

Libchavy:
Pinkava Martin – Rejent Pavel, Šalda Michal,Boštík Jaroslav, Kovář Martin / 58. Žídek Radim / – Hledík Jan / 76. Felgr Adam /, Jariš Pavel / 86. Musil Jakub /, Svatoš / 74. Vítek Jakub /, Kotrla Tomáš – Lukeš Michal, Nemšák Vladislav /67. Bočkoroš Michal/
Ústí B:
Kolář – Sršeň, Procházka, Markl, Provazník – Pirkl Vlastislav, Pirkl Aleš, Kunst, Holínka – Falta, 75. Krátký

A konečně to začalo........ naše mužstvo sehrálo první jarní utkání proti Ústí B. Soupeř hrál do 75. minutě v deseti. Dva hráči zde byli – Hubálek a Krátký, ovšem jejich registrační průkazy zůstaly v Třemošnici, kde tito kluci hráli za žáky. Hra však byla vyrovnaná, vedení jsme se ujali již v 9. minutě, kdy míč vybojoval Pavel Jariš, přihrál Nemšákovi a ten obešel hostujícího stopera a z úhlu prostřelil hostujícího brankáře. Ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná partie. V 63. minutě si skvěle zpracoval míč Michal Lukeš, nezištně přihrál Nemšákovi, ten obešel brankáře a do prázdné branky míč dopravil a to v křeči. Křeč ho neopustila a musel střídat – vedli jsme 2 : 0. Branku vstřelili i hosté a to v 78. minutě kdy snížili na rozdíl jedné branky. Veškeré šance hostů s přehledem likvidoval Martin Pinkava a naše šance končily mimo ústeckou branku.
Referát napsal Pepa Musil z poznámek Filipa Motyčky.