Mladší přípravka "A": turnaj v Libchavách

Ústí n/O      -  Svitavy               5:5
Libchavy    -  Ústí n/O            5:3
Svitavy        -  Mor. Třebová    5:8

Libchavy - Svitav y 6:2 (1:1)
V prvním poločase byl soupeř důrazný na míči a my měli problémy s kombinací. Po poločase jsme zpřesnili přihrávky a přidali na důrazu. Výsledkem byla krásná individuální akce Filipa K., 2:1 , a o výsledku rozhodl důraz před brankou soupeře, kdy Lukáš vybojoval míč a Robin nekompromisně dorazil do sítě. V tomto utkání se projevila naše útočná chuť obránců. Dali 4 branky a pátou přidal Jára z pozice gólmana
Branky: Filip Kočí 3x, Robin Morávek, Lukáš Říha, Jára Škrobánek

Libchavy - Mor. Třebová 7:5 (5:1)
Moravská Třebová se ukázala jako velmi kvalitní soupeř, ale v první půlce jsme se dokázali gólově prosadit a vedli jsme 5:1. Ve druhé půlce se zase ukázala naše stará bolest z podzimu. Po jasném vedení si chce každý dát gól a nebráníme. Toho soupeř využil a snížil na 5:4 a měl několik šancí na vyrovnání. Proti byl Jirka, který po celý zápas názorně ukazoval, jak hraje moderní útočný bek a zvýšil na 6:4. Třebováci ještě pocuchali nervy domácích fanoušků a snížili na 6:5. Pak to vzal na sebe Filip K. a definitivně rozhodl 7:5.
Branky: Filip Diblík 3x, Adam Provazník, Filip Kočí, Jára Škrobánek, Lukáš Říha

Libchavy - Ústí n/O 5:3 (2:2)
V posledním zápase to bylo takové nemastné-neslané. Jako bychom spali. Oušťáci nám chybou v obraně umožnili vedení, 1:0. O chvíli později jsme jim to vrátili, 1:1. Krásná individuální akce ústeckého hráče, 1:2. Do poločasu jsme ještě vyrovnali. Po poločase se konečně na jaře probudil Adam a svoji dravostí překlopil vítězství na naši stranu..
Branky: Adam Provazník 3x, Filip Kočí, Filip Diblík

Před poslední zápasem nás přišel povzbudit náš „marod“ Kryštof. Ihned byl jmenován asistentem trenéra a při trenérské premiéře hned vítězství. Kryštofe, uzdrav se, ať jsi brzo na hřišti.