béčko: Sokol Libchavy B – FK Kerhartice B 2 : 3 / 1 : 2 /

Sokol Libchavy B – FK Kerhartice B 1:2(2:3)
AR1: Kopfštein Milan AR2: Vítek Jaroslav
Střelci: 9. Špína, 90. Stejskal
Žluté karty: 0:0
Diváků: 60

Pinkava – Čermák, Felgr, Čada, Kurak – Machálek (78. Pinkava), Paukert, Stejskal, Vaňous (46. Buben) – Špína, Král (46. Javůrek)

První jarní utkání odehrálo naše B mužstvo na domácím trávníku proti Kerharticím B. I přes změny v základní sestavě našeho B mužstva, jsme dokázali dostat protihráče pod tlak a vytvářeli jsme si nemálo šancí. Již v 9. Minutě po střele Vaňouse se vyražený míč povedlo Špínovi dostat za záda hostujícího brankáře – 1:0. Bohužel jsme do konce poločasu nedokázali žádnou jinou šanci proměnit. Kerharticím však koncovka nedělala problém a své šance využili a do poločasu nám vstřelili dva góly – 1:2.

Na začátku druhého poločasu jsme měli několik větších šancí, které se nám však nepodařilo proměnit. Oproti nám se v druhém poločase dostaly Kerhartice jen do pár šancí. Naneštěstí pro nás dokázali v 75. minutě jednu z nich proměnit – 1:3. Do konce zápasu jsme se snažili vstřelit kontaktní gól, bohužel to se nám povedlo až v 90. minutě kdy po standartní situaci Stejskal upravil skóre na konečných 2:3.