střelci branek: 60. Novák – 13. a 86. Jariš Pavel

Cerevice:
Špinar – Bartoš, Tobiášek / 60. Vít /, Buřval, Černohorský – Novák, Pitra, Novotný, Tašner – Vopařil, Tměj
Libchavy:
Pinkava Martin – Rejent Pavel / 71. Pipek Jan /, Vítek Jakub, Motyčka Filip, Šalda Michal – Boštík Jaroslav, Kovář Martin / 55. Hledík Jan /, Svatoš Michal / 66. Žídek Radim /, Boštík Jaroslav – Jariš Pavel, Nemšák Vladislav / 72. Bočkoroš Michal /

K utkání do Morašic zajíždělo naše mužstvo, až na dlouhodobě nemocného Ondry Velínského, v plné síle. V prvním poločase měli mírnou převahu domácí, branku jsme však vstřelili my. To míč ve 13. minutě krásně potáhl Jarda Boštík, přihrál Tomášovi Kotrlovi, který nezištně přihrál Pavlovi Jarišovi a ten prostřelil domácího brankáře a my vedli 1 : 0.
Domácí vyhráli v prvním poločase pouze na rohové kopy a to 3 : 1.
Druhý poločas jsme začali aktivněji a ve druhém poločase jsme naopak měli více ze hry my, na rohové kopy jsme vyhráli druhý poločas 6 : 2. V 58. minutě nastřelil aktivní Pavel Pariš břevno domácí branky. V 60. minutě domácí využili našeho špatného postavení při autovém vhazování a Novák střelou z úhlu k tyči překonal našeho brankáře a domácí vyrovnali. V 80. minutě se dostal do šance náš Jarda Boštík, ale mířil vedle domácí branky.
Již se zdálo, že utkání skončí remízou, proti však byla dvojice Pinkava – Jariš. Martin Pinkava dlouhým výkopem poslal do úniku Pavla Jariše. Domácího stopera míč přeskočil a Pavel byl najednou sám před brankářem a podél něho vstřelil vítěznou naši branku a my vyhráli 2 : 1.
Celému mužstvu patří dík za příkladnou bojovnost a ukázněnost.
Za zmínku stojí i velice dobrý výkon hlavního rozhodčího pana Petra Svobody, nechal kluky hrát, vysvětlil řadu situací a všichni byli spokojeni.
V sobotu na našem hřišti přivítáme kluky z Kunčiny, kde jsme na podzim remizovali 1 : 1.