TJ Horní Újezd – TJ Sokol Libchavy 2 : 2 / 1 : 0 /

střelci branek: 33. Lněnička, 83.Kmošek – 76. Jariš, 90. Boštík
ŽK: 2 : 3 – 16. Sopoušek, 67. Prokop – 64. Kotrla, 76. Jariš, 81. Svatoš

Horní Újezd:
Láznický – Kladivo, Kmošek, Vostřel, Kusý – Prokop, Lněnička, Bis /69. Černý/, Sopoušek / 46. Kulhavý/– Kučera, Pokorný / 46. Tobek
Libchavy:
Pinkava Martin – Svatoš Michal, Vítek Jakub, Motyčka Filip, Šalda Michal – Hledík Jan, Boštík Jaroslav, Kotrla Tomáš, Žídek Radim – Jariš Pavel, Nemšák Vladislav

Pouze z 11 hráči odjel náš dorost na horkou půdu do Horního Újezdu. Na marodku přibyl Michal Bočkoroš a do konce sezóny již nemůžeme počítat s Pavlem Rejentem a Martinem Kovářem, kteří se přiřadili k Ondrovi Velínskému. Nyní hrajeme odložený zápas ve středu 8.5.2013 od 17.30 proti Králíkům a hned v sobotu proti mužstvu Zámrsku od 14.00 hodin, takže bude potřeba naše mužstvo doplnit z mužstva starších žáků, pokud chceme se ctí dohrát velice dobře rozehranou sezónu.
Viděli jsme utkání dvou rozdílných poločasů, kdy domácí byli lepší v prvním poločase a naše mužstvo domácí přehrálo ve druhém poločase, kdy jsme si vytvořili i řadu šancí. Domácí svou snahu korunovali v 33. minutě, kdy po útoku z pravé strany dostal míč na hranici pokutového kopu domácí kapitán Vojta Lněnička a našemu Pinkimu nedal šanci. My jsme pohrozili pouze několika nepřesnými a slabými střelami.
Ve druhém poločase jsme domácí přehrávali a vytvořili jsme si i super šance, nejprve dobře hrající Míša Šalda hlavou nastřelil tyč domácí branky a potom výtečně unikl Láďa Nemšák, dobře i vystřelil, ale domácí brankář zázračně vyrazil jeho střelu na roh. Vyrovnání přišlo v 76. minutě, kdy míč přesně přihrál Radim Žídek na Láďu Nemšáka, ten míč přistrčil před Pavla Jariše a ten se prosadil svým důrazem a vyrovnal na 1 : 1.
V 83. minutě jsme pak viděli životní gól domácího Honzy Kmožka. Ten dostal přihrávku z leva a pravou nohou z voleje bombou vymetl pavučinu Pinkiho branky, to byl ze vzdálenosti18 metrů – skutečně parádní branka – a domácí vedli 2 : 1.
Naši bojovníci se nevzdali a vyrovnání přinesla 90. minuta, kdy z pravé strany rozehrával trestný kop Kuba Vítek, míč se po několika odrazech dostal před Jardu Boštíka a ten tvrdou střelou k tyči zaznamenal vytoužené vyrovnání.
Na jaře jsme ještě neprohráli a jsou před námi dvě výzvy................takže kluci do toho!!!!!