střelci branek: 4. a 62. Lukeš Michal, 44. Kotrla, 58. Nemšák, 60. Musil Jakub
nahrávky: 2 Felgr Adam, Šalda Michal, Lukeš Michal, Kotrla Tomáš
ŽK:0 : 2 – 6. Nguyen Anh Duc, 43. Bartheldi

Libchavy:
Pinkava Martin – Svatoš Michal, Vítek Jakub, Motyčka Filip, Šalda Michal – Felgr Adam, Boštík Jaroslav, Kotrla Tomáš, Žídek Radim / 60. Hledík Jan / – Lukeš Michal, Nemšák Vladislav / 59. Musil Jakub /
Zámrsk:
Novotný Petr – Novotný Matěj I, Johan, Bartheldi, Pilař – Nguyen Anh Duc, Kajsrlík, Novotný Matěj II., Filippi Václav – Houžvička, Klofanda / 55. Mandlík /

Naši dorostenci nastoupili se čtyřmi žáky, z toho Lukeš a Felgr nastoupili v základní sestavě. Je potěšitelné, že všichni žáci výborně zapadli do mužstva a navíc vsítili i 3 góly z pěti vstřelených. Hned ve 4.minutě se prosadil Míša Lukeš a vedůi jsme 1:0. Ve 12. minutě nebezpečně vystřelil náš Míša Svatoš. V 16. minutě byl po zákroku ze zadu bez míče vyloučen hostující Kajsrlík a tím našemu mužstvu usnadnil cestu za dalším vítězstvím. V 36. minutě skvěle vystřelil Filip Motyčka, jeho střelu však brankář hostí zlikvidoval. V 44. minutě Adam Felgr kopal roh a od Tomáše Kotrli se míč odrazil do hostující branky a my vedli 2 : 0.
Ve druhém poločase v 58. minutě vysunul Míša Lukeš do úniku Láďu Nemšáka, ten si obhodil brankáře a zavěsil na 3 : 0. Láďu Nemšáka vystřídal Kuba Musil a hned po svém příchodu zaznamenal branku. To běžela 60. minuta, kdy po úniku nastřelil hostující branku Adam Felgr, míč se odrazil právě před Kubu Musila a ten vsítil svůj první gól za dorost a bylo to 4 : 0. Naše plodná pětiminutovka byla zakončena v 62. minutě, kdy Kotrla dlouhým pasem vybídl k úniku Míšu Lukeše a ten zkušeně stanovil výsledek na konečných 5 : 0.
     Hosté dohrávali zápas o devíti hráčích, neboť v 77. minutě byl zraněn po střetu s našim Honzou Hledíkem hostující brankář Novotný Petr a v brance ho zastoupil Novotný Matěj II.

Nyní má náš dorost přestávku a další utkání sehraje až v sobotu 25.5. doma proti silnému celku z Jehnědí.