Dorost - TJ Sokol Libchavy – FK Jehnědí 5 : 0 / 2 : 0 /

KRAJSKÁ 1.TŘÍDA DOROSTU,SK.B, SOBOTA 25.5.2013
TJ Sokol Libchavy – FK Jehnědí  5 : 0 / 2 : 0 /

rozhodčí: Bezdíček Tomáš
AR1: Martinec Václav AR2: Rozlívka Jaroslav
střelci branek: 33. a 86. Rejent Pavel, 27. Motyčka Filip /PK/, 62. Hledík Jan, 67. Bočkoroš Michal
nahrávky: Šalda, Lukeš, Rejent,
ŽK: 0 : 3 - 80. Fišer, 82. Pospíšil, 84. Záruba
rohy: 6 : 2
diváků: 30

Libchavy:
Pinkava Martin – Musil Jakub, Vítek Jakub, Motyčka Filip, Šalda Michal – Rejent Pavel, Boštík Jaroslav / 46. Chládek Dominik /, Žídek Radim,  Hledík Jan – Lukeš Michal, Nemšák Vladislav / 65. Bočkoroš Michal /
Zámrsk:
Záruba – Brokeš, Kostka, Čapek, Sikora – Pospíšil, Absolon, Neugebauer, Brandejs - Fišer

Naše mužstvo mělo ulehčenou úlohu, neboť soupeř z Jehnědí přijel pouze 10 hráči. Naši začali náporem, v 5. minutě nastřelil Nemšák tyč, v 27. minutě byl v pokutovém území faulován Míša Šalda a nařízený pokutový kop proměnil náš tradiční exekutor Filip Motyčka a my vedli 1 : 0. V 33. minutě, střílel nebo centroval? Pavel Rejent a míč zapadl za hostujícího brankáře a bylo to 2 : 0. Další šance, které měl Míša Lukeš a Láďa Nemšák, jsme v prvním poločase již nevyužili a do šaten jsme šli za stavu 2 : 0.
    Ve druhém poločase třetí branku přidal Honza Hledík v 62. minutě, který zužitkoval přihrávku od Míši Lukeše. V 67. minutě centroval Pavel Rejent a do hostující branky míč dopravil Míša Bočkoroš a bylo to již 4 : 0. Poslední branku a svou druhou v utkání střelil Pavel Rejent a naše mužstvo již podruhé v soutěži zvítězili výrazným rozdílem 5 : 0.
     V utkání jsme zaslouženě vyhráli a v sobotu zajíždíme na horkou půdu do Březové.