béčko: Sokol Libchavy B – Sokol Tatenice B 5 : 0 / 1 : 0 /

Střelci: 24. Boštík, 58. Boštík, 65. Javůrek, 70. Boštík, 72. Špína
Žluté karty: 0:0
Diváků: 30
Sestava:
Pinkava – Musil, Motyčka, Vítek, Šalda Milan (68. Šalda Michal) – Boštík, Kurak, Špína, Doležal – Král, Moravec (61. Javůrek)

Páté utkání jarní části odehrálo naše B mužstvo doma proti TJ Sokol Tatenice. Již od začátku utkání bylo vidět, že v tomto zápase máme šanci zvítězit. První větší šance nastala ve 4. minutě, když se Špína dostal k dorážce, kterou bohužel nedokázal přesně usměrnit. K otevření skóre došlo ve 24. minutě, kdy po centrovaném balonu přesně umístil Boštík střelu do šibenice – 1:0. Větší šanci si v prvním poločase vytvořili i hosté, bohužel pro ně náš brankář tento pokus bravurně zlikvidoval.

Druhý poločas se nesl v naší režii, již druhý gól se nám povedlo vstřelit v 58. minutě. Standartní situace od rohového praporku přesně našla Boštíkovu hlavu – 2:0. Další změnu stavu jsme zaznamenali po pár minutách, když svojí bojovností dokázal čerstvě vystřídaný Javůrek dopravit míč do soupeřovy branky – 3:0. V 70. minutě se Boštíkovi podařilo po centrovaném balónu vstřelit další gól a završil tak svůj hattrick, kterým upravil skóre zápasu na 4:0. Poslední změnu stavu jsme zaznamenali v 72. minutě, kdy se prosadil Špína svojí střelou ze střední vzdálenosti – 5:0.

Perfektní utkání odehrála naše stoperská dvojice Vítek, Motyčka. Jejich výkon upevnil naši obranu, která byla pružná a likvidovala šance soupeře již v zárodku.