béčko: Albrechtice u Lanškrouna B – Sokol Libchavy B 1 : 1 / 0 : 1 / , PK 5:4

Střelec: 38. Nemšák
Žluté karty: 1:1
Diváků: 40

Zeman – Král Adam, Musil, Šalda Michal, Doležal – Jariš, Špína, Kurak, Král Jan(60. Kotrla) – Nemšák (80. Kalous), Moravec

Šesté utkání jsme odehráli v Albrechticích proti místnímu B mužstvu. V prvním poločase jsme dokázali domácí celek udržet dále od naší brány a vytvářet si větší šance, které se nám bohužel nedařilo proměňovat. Marně se o vstřelení gólu snažili naši ůtočníci, ale i naše záloha se dokázala dostat do pár šancí. Skóre jsme otevřeli ve 38. minutě, kdy po střele Moravce odražený míč do prázdné brány usměrnil Nemšák – 0:1. Do konce poločasu se ani jednomu celku už skóre změnit nepovedlo.

Druhý poločas probíhal jako první, bohužel se Albrechticím v 79. minutě podařilo vyrovnat. Jejich hráč vypustil z velké vzdálenosti střelu, na kterou by i Čech byl krátký – 1:1. Do konce utkání se už ani jednomu celku změnit skóre nepovedlo.

V penaltovém rozstřelu o extra bod se nám bohužel nezadařilo a tím pádem jsme si odvezli bohužel jen jeden.

Perfektní utkání odehrál náš stoper Musil, rozvážnou hrou a dobrými taktickými pokyny spojil naší obranu, přes kterou se domácím dařilo procházet jen stěží.