Dorost: TJ Sokol Březová nad Svitavou- Tj Sokol Libchavy

KRAJSKÁ 1.TŘÍDA DOROSTU,SK.B, SOBOTA 1. 6. 2013

TJ Sokol Březová nad Svitavou - TJ Sokol Libchavy 3 : 4 /1 : 2/

rozhodčí: Schieb Jan

AR1: Stupka Jan AR2: Vítek Jaroslav

střelci našich branek: 3. Vítek Jakub, 64. Felgr Adam, 66. Nemšák Ladislav, 82. Vítek Jakub

ŽK: 1 : 3 - 80. Musil Jakub, 84. Felgr Adam, 89. Chládek Dominik

rohy: 7 : 3
diváků: 20

Sestava:
Libchavy:

Pinkava Martin – Musil Jakub, Vítek Jakub, Šalda Michal – Rejent Pavel, Hledík Jan / 27. Chládek Dominik /, Svatoš Michal, Felgr Adam, Žídek Radim – Lukeš Michal, Nemšák Vladislav

Březová n.S:

Procházka – Řezník, Lidmila, Dufek, Navrátil, Pokorný, Vostrovský, Zelený, Ducháček, Mrázek, Šmerda

Z bitvy na „moravském poli“ jsme s překvapením přivezli další tři body za vítězství a nadále se náš dorost veze na vítězné vlně. V úvodu utkání jsme se dostali do rychlého vedení. V 5. minutě se trefil z přímého kopu Kuba Vítek. To však bylo z naší strany vše. Domácí hráči převzali režii hry a dokonale využívali svou fyzickou vyspělost k trvalé převaze. V naší sestavě nastoupilo pět starších žáků a byla na nich znát trocha bojácnosti v osobních soubojích. Byla to jen otázka času, kdy se domácím podaří vyrovnat. My jsme odolávali do 33. minuty, kdy jsme nepokryli náběh domácího kapitána Dufka a ten hlavou vyrovnal na 1:1. V 37. min při nás stálo štěstí, když pěkná střela domácího hráče skončila jen na spojnici naší branky. První poločas jsme nakonec prohráli 2:1. V 44. minutě jsme nedokázali zastavit průnik domácího kapitána Dufka do pokutového území a jeho přesné zakončení poslalo domácí do vedení. Druhý poločas probíhal za trvalého deště, domácí nastoupili vinou zranění pouze s 10 hráči, ale zpočátku to nebylo znát. V 52. minutě zvýšili své vedení na 3:1 po chybě naší obrany. Poté jako by březovským hráčům došla chuť ke hře. V 59. minutě byl v šanci Míša Lukeš, ale nedorozumění domácí obrany a brankáře nevyužil. V 64. minutě přišla velká šance Adama Felgra, ale jeho střela skončila pouze na tyči. Adam to však napravil hned v 66. minutě, kdy dostal přihrávku za obranu a tentokrát nedal domácímu brankáři šanci a snížil na 2:3. Domácí absolutně vypadli z role a dokonale toho využil v 67. minutě Láďa Nemšák. Jeho střela z hranice pokutového území znamenala vyrovnání na 3:3. V 83. minutě jsme zásluhou Kuby Vítka otočili stav utkání v náš prospěch na 4:3. Kuba zahrával trestný kop z poloviny hřiště a dokázal využít nejistoty a velké hrubky domácího bránkáře. S trochou štěstí a velkou dávkou odhodlání a bojovnosti jsme nakonec utkání dovedli do vítězného konce.

V sobotu 8. 6. 2013 hrajeme v Libchavách proti Jablonnému nad Orlicí.