Mladší přípravka "A": turnaj v Letohradě

Letohrad        -           Jablonné                  3:2

Jablonné      -           Libchavy                  1:8

Letohrad      -           Libchavy                  2:4

Jablonné      -           Libchavy                  1:8 (1:3)

Od začátku jsme si vynutili převahu, ale nedokázali jsme ji zúročit v góly. Vysvobodil nás z toho Lukáš a vedli jsme 1:0. Záhy jsme přidali druhou branku, 2:0. Soupeř to nevzdával a snížil na 2:1. Naštěstí ještě v první půli jsme opět odskočili o dvě branky, 3:1. Ve druhé půlce jsme již byli v koncovce produktivní a po zásluze vyhráli.,

Branky: Adam Provazník 4x,  Lukáš Říha 3x, Filip Kočí

Letohrad      -           Libchavy                  2:4 (1:2)

S tímto soupeřem jsme ještě nehráli a nevěděli, co nás čeká. Od první minuty jsme se snažili být aktivní a lze říci, že jsme měli o něco na vrch. Odměnou bylo vedení 0:1 po střele Filipa Diblíka, kdy mokrý míč proklouzl brankáři mezi rukama. Potom jsme trochu polevili, soupeř vyrovnal nejen hru, ale také skóre, 1:1. Dle mého rozhodující moment se udál ještě v první půli. Letohradští po pěkné akci nastřelují tyč naší branky a my z protiútoku, po pěkné přihrávce Lukáše, Jirkou dáváme vedoucí gól, 1:2. Sice jsme na začátku druhé půlky inkasovali z penalty, 2:2, ale o pět minut později čerstvě střídající Jirka dává na 3:2. Letohradští se potom snažili o vyrovnání, ale naše obrana hrála s jistotou. Navíc v poslední minutě Filip Kočí z půli pojišťuje naše vedení na 2:4.

Branky: Jirka Vaňous 2x, Filip Kočí 2x, Filip Diblík

Tímto vítězstvím jsme si zajistili účast na finálovém turnaji příští neděli v Hlinsku. Budeme mít tu čest změřit síly s nejlepšími týmy v kraji. Na tento turnaj jedeme s pokorou a s odhodláním ukázat soupeřům, že fotbal hrát umíme.