béčko: Sokol Verměřovice B – Sokol Libchavy B 3 : 1 / 1 : 1 /

Sokol Verměřovice B – Sokol Libchavy B 3:1(1:1)

Žluté karty: 0:3
Diváků: 40

Sestava:
Zeman – Musil (82. Rejent), Karpíšek, Motyčka, Hájek – Doležal (46. Šalda Michal), Kurak, Machálek, Vaňous – Špína, Felgr (75. Král)

Šestý zápas jarní části odehrálo naše B mužstvo proti Verměřovické rezervě. Do zápasu jsme nastoupili s přáním zisku alespoň jednoho bodu. Díky chybě domácích na začátku utkání se nám otevřela možnost, že přivezeme domů více než bod. Ve 14. minutě rozehrával obránce Verměřovic malou domů, která pro nás šťastně přeskočila gólmanovi nohu – 0:1. Poločas pokračoval vyrovnanou hrou, do pár šancí jsme se dostali, ale v koncovce jsme nebyli úspěšní. Bohužel domácím se ve 43. minutě podařilo skóre vyrovnat. Po úniku domácího hráče dokázal Motyčka vykopnout míč z brankové čáry, naneštěstí byl u odraženého balónu nejdříve hráč Verměřovic, který se zakončením do prázdné brány neměl problém – 1:1. Do konce poločasu se už ani jednomu týmu změnit skóre nepodařilo.

Druhý poločas byl jak na houpačce, hra byla rychlá, bohužel z naší strany nepřesná. Nedokázali jsme přejít obranu domácích a dostat se k zakončení. Dlouhou dobu jsme čekali na chybu Verměřovic, bohužel ta nepřišla. V 76. minutě po rohovém kopu domácích, došlo k chybě v obraně a Verměřovice se ujali vedení, které už nepustili – 2:1. Po pár minutách se Verměřovicím podařilo vsítit další gól, který byl také poslední tohoto utkání. Z rychlé rozehrávky se domácím podařilo vyslat samotného útočníka na našeho brankáře, který první šanci perfektně zlikvidoval, bohužel na dorážku byl už krátký – 3:1.

Perfektní utkání zahrál náš gólman, který i přes tři obdržené branky byl nejlepší z našich hráčů.