áčko: D.Újezd - Libchavy 3:0
Vydáno dne 04. 06. 2013 (613 přečtení)

Újezd: Klusoň – Frank, Kučera, Částek, Mandlík / 90. Pravec / – Vomáčka Martin, Frňka, Čejka, Fulík / 71.Novák / – Vomáčka Jan, Kabrhel / 86. Kuta /
Libchavy: Kollert Tomáš  – Borovička Radko / 64. Nemšák Vladislav /, Karpíšek David, David Jaroslav, Louda Vojtěch –  Vaňous Petr / 59. Čermák Zdeněk /, Stejskal Michal / 68. Pinkava Martin /, Kopfštein Milan, Ďuriš Daniel –  Martinec Michal, Martinák Jakub

Rozhodčí: Heger Michal, AR 1: Nekvinda David AR 2: Brychta Ondřej, Delegát: Šimek Zdeněk
Střelci: 27. a 59. Mandlík, 90. Frňka
Nahrávky:
ŽK: 1 : 3 – 43. Frňka – 41. Martinák Jakub, 77. Nemšák Vladislav, 81. Pinkava Martin
rohy:  15 : 8
Diváků: 100
     V rozhodujícím utkání o záchranu se nám povedli začátek a v prvním poločase jsme byli lepší, Míša Martinec nevyužil dvě brankové šance, na rohy jsme první poločas vyhráli 6 : 2. Branku však vsítili domácí a to v 27. minutě, kdy centr z levé strany do naší sítě poslal Mandlík.
     Druhý poločas jsme tak jako v předchozích utkání nezvládli a zaslouženě prohráli 3 : 0. Domácí tak udělali rázný krok za záchranou.
Našim cílem nyní je dohrát tuto soutěž se ctí a pokusit se vyhrát v sobotním utkání s ohroženými Valy.