béčko: Sokol Albrechtice u Lanškrouna B – Sokol Libchavy B 2 : 1 / 1 : 1 /

TJ Sokol Albrechtice u Lanškrouna B – TJ Sokol Libchavy B 2:1 (1:1)

AR1: Šembera Josef, AR2: Kopfštein Milan
Branky: 6., 72.(p) Rek – 3. Blažek
Žluté karty: 2:1 (68. Řehák, 88. Malátek – 64. Paukert)
Diváků: 50

Sestava: Zeman – Lžíčař, Čada, Buben, Čermák – Doležal (36. Honz), Felgr, Blažek, Paukert – Špína (k), Kovář (68. Kratochvíl)

Posíleni o některé hráče A mužstva jsme odjížděli k utkání do Albrechtic s jednoznačným cílem vyhrát.

Do utkání jsme vstoupili dobře a hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení. Paukert uvolnil Blažka a ten z hranice pokutového území nechytatelně otevřel skóre – 0:1. Bohužel jsme se neradovali dlouho. V 6. minutě došlo ke zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště a po rychlém protiútoku se přesnou střelou k tyči prosadil domácí útočník Rek – 1:1. Přihlížející diváci nadále sledovali velmi podprůměrné výkony obou mužstev jen s minimem šancí. Ve 36. minutě zatáhl Doležal balon po lajně s úmyslem odcentrovat. Při změně pohybu se však nešťastně zranil a musel střídat. Došlo tak k přeskupení v naší sestavě, kdy se Lžíčař posunul do zálohy a na pozici levého beka přišel Honz.

I přes odhodlání, které bylo v kabině o poločasové přestávce cítit, jsme do druhého poločasu vstoupili v ještě horším rozpoložení. Prakticky všichni naši hráči podávali výkon hluboko pod svými možnostmi a někteří jakoby ani neměli zájem. Výsledkem našeho zmaru byl stupňující se tlak domácích, který vyvrcholil v 72. minutě faulem Paukerta v našem pokutovém území. Penaltu s velkým přehledem proměnil Rek – 2:1. Do konce utkání jsme si nevypracovali prakticky žádnou větší šanci a domácí tak mohou zaslouženě slavit zisk tří bodů.

Situace našeho béčka začíná být pomalu tristní. Ze čtyř zápasů jsme vydolovali pouze domácí vítězství s Němčicemi. Možná jediným hráčem, který by na naší straně snesl přísnější kritérium je Pavel Honz. Po svém příchodu na hřiště neudělal vážnější chybu a byl aktivní i směrem dopředu.