TJ Sokol Libchavy – TJ Horní Újezd 2 : 1 / 1 : 0 /

střelci branek: 32. Lukeš Michal, 64. Boštík Jaroslav – 65. Frank Vojtěch
nahrávky: Motyčka Filip, Šalda Michal – x
ŽK: 3 : 0 – 53. Boštík, 83. Novák, 89. Chládek

Libchavy:
Kotrla Tomáš – Musil Jakub, Rejent Pavel / 71. Źídek Radim /, Motyčka Filip, Felgr Adam /62. Svatoš Michal/- Šalda Michal /82. Šrom Michal/, Chládek Dominik, Kovář Martin /74. Václavek Jan/, Boštík Jaroslav – Novák Vladimír, Lukeš Michal / 87. Hledík Jan /
Újezd:
Láznický – Kusý, Kulhavý, Tobek, Šplíchal, - Prokop, Frank, Lněnička Pavel, Lněnička Vojtěch – Hladík, Kmošek /Vostřel, Boštík, Vejrych/

Za pěkného podzimního počasí jsme chtěli vyhrát. Začátek utkání byl z naší strany rozháraný a nefotbalový. Zlepšený výkon přišel až po vstřelení první branky v 32. minutě. To trestný kop prakticky z poloviny hřiště rozehrál Filip Motačka, jeho střela brankáři hostů vypadla z náruče, nejlépe se zorientoval Míša Lukeš a vstřelil naši vedoucí branku. Po té z nás spadla nervozita a bylo k vidění několik skutečně fotbalových akcí, kterým chybělo jen přesnější zakončení. Hosté měli v prvním poločase největší šanci v 34. minutě, kdy však skvěle zasáhl náš Tomáš Kotrla.
Ve druhém poločase přišel náš tlak, který byl v 64. minutě korunován druhým gólem, když po pěkné fotbalové akci po přihrávce Míchala Šaldy se přehledem trefil Jarda Boštík a bylo to 2 : 0. V následující minutě po naši hrubé chybě však hosté snížili na 2 : 1, když se trefil Vojtěch Frank a museli jsme se bát o body.
Vše nakonec dobře dopadlo a my uhájili druhé vítězství v podzimní sezóně. K dalšímu utkání zajíždíme v neděli do Proseče. Odjezd v 8.15 od hřiště a prosím kluky o zajištění dopravy u svých rodičů.