béčko : TJ Sokol Němčice - TJ Sokol Libchavy B 4 : 0 / 0 : 0 /

AR1: Pavliš Vladimír AR2: Kalous Roman
Branky: 51. Albert (p), 61. Mikl Tomáš, 73. Mackerle (p), 87. Mikl Martin
Diváků: 50

Sestava: Zeman – Pražák (k), Čada, Vaňous, Čermák (62. Čeman) – Vítek, Vídeňský, Kovář, Buben – Paukert (79. Král), Kratochvíl (62. Špína)

Na hřiště našeho tradičního soupeře z Němčic jsme přijeli s odhodláním získat důležité body, které jsme poztráceli v průběhu dosavadní části sezóny.

Utkání začalo v pozvolném tempu. Ani jeden ze soupeřů si v úvodu nedokázal vypracovat vážnější šanci. Postupně si však domácí favorit vydobyl na hřišti mírnou převahu, kterou ale nedokázal nijak zužitkovat. Zčistajasna se ve 30. Minutě, po chybě domácí obrany, dostal do samostatného úniku Tomáš Kratochvíl, svou obrovskou příležitost bohužel využít nedokázal. Na druhé straně, po závaru v našem pokutovém území, nebezpečně vystřelil domácí středopolař, jehož ránu s vypjetím všech sil zlikvidoval Míra Zeman a do kabin jsme tak šli za nerozhodného stavu.

Začátek druhého poločasu jsme bohužel vůbec nezachytili a po několika neproměněných brejkových situacích domacích přišla 51. minuta, ve které byl Břéťa Pražák nucen faulovat v pokutovém území a domácí Albert penaltu bezpečně proměnil – 1:0. Aby toho ale nebylo málo, tak se v 60. minutě nešťastně zranil Zdenda Čermák a než jsme stačili vystřídat, tak domácí Mikl krátkou přesilovku využil – 2:0. Otěže utkání jasně převzali hráči Němčic a do naší rozhozené defenzivy zasadili ještě další dva údery.

Celkově vzato se hrálo utkání dvou naprosto rozdílných poločasů. V prvním se hrálo vyrovnaně a těžko spekulovat, jak by se utkání vyvíjelo, kdybychom dokázali vstřelit nějakou branku. Ve druhém už nás domácí jasně předčili a zaslouženě tak berou všechny tři body. V příštím kole nás na domácím hřišti čeká lídr soutěže z Dolního Třešňovce.