béčko : TJ Sokol Libchavy B – TJ Albrechtice u Lanškrouna B 3 : 1 / 2 : 0 /

Branky: 12. Karpíšek, 26. Pražák, 79. Pražák – 53. Řehák
Žluté karty: 0:1 (52. Novák)
Diváků: 50

Sestava: Zeman – Pražák (k) (82. Čeman), Čada, Vaňous, Buben – Vítek (85. Král), Karpíšek, Kovář (65. Kratochvíl), Borovička (46. Honz) – Hájek (60. Špína), Paukert

V dalším utkání přivítalo naše B-mužstvo svého souseda v tabulce Albrechtice B. Vítězství by nás při předpokládané prohře Klášterce v Třešňovci posunulo na 4. místo.

Soupeř k nám bohužel dorazil pouze s 9-ti hráči a kvalita utkání tím značně utrpěla. Od úvodu byla předváděná hra mdlá a našim hráčům jakoby se vůbec nechtělo vstřelit branku. Až ve 12. minutě vystřelil zpoza pokutového území Kuba Vítek a trefil Karpíška, od kterého se míč odrazil do hostující branky – 1:0. Na naši herní a především střeleckou nemohoucnost se už ve 26. minutě nemohl dívat Břéťa Pražák a z 35 metrů nechytatelně zvýšil na 2:0. Do konce poločasu už se hrál velice nudný fotbal s řadou nepřesností.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem zvednout kvalitu předváděné hry, opak však byl pravdou. Po několika velice nepřesných střeleckých pokusech Karpíška přišla 52. minuta, ve které utekl po pravém křídle hostující Řehák a nekompromisně zakončil – 2:1. Naše obrovské herní trápení prolomil až v 79. minutě opět Pražák, který s přispěním teče obránce hostí, zvýšil na 3:1. V závěru utkání jsme neproměnili několik dalších příležitostí a tak se již skóre neměnilo.

Po výborně odehraném utkání proti Dolnímu Třešňovci jsme naopak sehráli utkání hrůzy, ve kterém nám chyběla chuť, bojovnost, přesnost a snad i trocha pokory před oslabeným soupeřem. Jediným pozitivem tohoto zápasu tak zůstává zisk 3 bodů a snad i bezchybný výkon Petra Vaňouse, jenž však z pozice předstopera neměl příliš práce. Další utkání odehrajeme za týden v Klášterci, a pokud chceme pomýšlet na zisk bodů, budeme muset podat mnohem lepší výkon než nyní.