FK Jehnědí / Sloupnice - TJ Sokol Libchavy 2 : 2 / 0 : 1 /

střelci branek: 47. Mahurský, 81. Pilař – 4. Jariš Pavel, 90. Pinkava Tomáš
Jehnědí:
Lenoch – Schneider, Kostka, Brokeš, Zastoupil – Mahurský, Záruba, Vondra, Neugebauer – Čapek, Pilař / Najman, Černý /
Libchavy:

Kotrla Tomáš /32. Pinkava Tomáš/ – Musil Jakub, Rejent Pavel, Šalda Michal, Felgr Adam /74. Hledík Jan / – Žídek Radim, Svatoš Michal, Kovář Martin, Boštík Jaroslav - Lukeš Michal, Jariš Pavel / 61. Šrom Michael/

Proti silnému soupeři, který je v tabulce o patro výše, jsme sehráli vyrovnané utkání. Dokonce jsem měli i více brankových příležitostí. První branku vstřelil již ve 4. minutě Pavel Jariš, který se navrátil do sestavy po zranění. V 32. minutě po srážce s domácím hráčem musel být střídán náš brankář Tomáš Kotrla, který byl odvezen do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Snad vše dobře dopadne a Tomášovi přejeme brzké uzdravení. Do branky se postavil Michal Svatoš a nevedl si vůbec špatně.

Domácí vyrovnali hned začátkem druhého poločasu v 47. minutě kdy Mahurský vyrovnal na 1 : 1. V 81. minutě se domácí ujali vedení, my jsme naštěstí dokázali odpovědět v poslední minutě, kdy se trefil mladý Tomáš Pinkava. Byla to zasloužená remíza, škoda jen řady nevyužitých šancí, Tomáš Pinkava jich na svých kopačkách měl celou řadu.

Příští neděli sehrajeme poslední podzimní utkání se Žichlínkem a měli bychom doma předvést, že umíme i vyhrávat.