áčko : Verměřovice – Libchavy 0:1 / 0:1 /

Verměřovice : Pražák Lukáš – Sklenář Jiří / 67.Tlapák Jaroslav /, Sklenář Tomáš, Mikyska Josef, Gello Ladislav /80.Sklenář Petr/, Kvapil Jan , Chládek Martin, Pražák Marek, Faltus Milan, Smejkal Jakub, Černaj Jan

Libchavy : Pinkava Martin – Louda Vojtěch, Donát Tomáš /54.Beneš Michal/, Ďuriš Daniel, Keprta Daniel, Kopfštein Milan, Karpíšek David, Vinzenz Jakub, Stejskal Michal /89.Vítek Jakub/, Martinec Michal, Váně Lukáš /87.Vaňous Petr/

Rozhodčí : Mrázek Aleš, AR 2 : Kotyza Václav, AR 2 : Jansa Adam

Nahrávky : 14. Stejskal Michal

ŽK : 0:0

Rohy : 2 : 9

Diváci : 70

Čekal nás předposlední zápas podzimní části a my zajížděli do nedalekých Verměřovic s jediným úmyslem a to odvést si tři body. Naše šance začínali už na začátku,ale ta největší přišla ve 14.minutě kdy se Míša Stejskal vymotal domácí obraně našel Milana Kopfšteina a ten přesnou střelou přímo k tyči poslal Libchavy do vedení 0:1. O pár minut později jsme házeli aut,Vojta Louda na Dana Keprtu a ten hlavičkoval přímo do náruče domácího brankáře. Další šanci měli domácí,ale nastřelili pouze našeho Pinkavu. V 27.minutě zahrával Míša Stejskal rohový kop.Milan Kopfštein si vyskočil na hlavičku a míč skončil nad domácí bránou. Poslední šanci před poločasem měli jak domácí tak i hosté. Ve 37.minutě jsme házeli aut a Lukáš Váně šanci neproměnil a hlavičkoval nad.Ve stejné minutě domácí Černaj vypálil na naši bránu,kde naštěstí zasáhl Pinkava a skóre se tak nezměnilo.

V 53, minutě měl šanci Sklenář Tomáš,ale zmařil mu ji Vojta Louda když balon od naší brány odkopl. Dvě minuty déle a Lukáš Váně promáchl přihrávku od Daniela Ďuriše. 59.rohový kop od Míši Stejskala. Jeho přihrávku odhlavičkoval David Karpíšek,ale i on bohužel hlavičkoval těsně mimo bránu. 60.minuta a domácí Smejkal zahrával standartku a náš Jakub Vinzenz mu ji zneškodnil. O dvě minuty později mohli domácí měnit skóre. Po faulu nařídil rozhodčí pokutový kop. Domácí Jakub Smejkal se ujal střely,která šla přímo doprostřed brány a Martin Pinkava tak neměl problém střelu chytit. 69.minuta u míče opět Smejkal Jakub a jeho střela opět skončila v náruči Martina Pinkavy. Další šanci si zaznamenal čerstvý Petr Lžíčař i jeho hlavička skončila nad bránou. Pět minut před koncem nám zatrnulo,když Kvapil Jan běžel sám na naši bránu. Naštěstí střílel nepřesně. Poslední šanci měl Dan Ďuriš,ale po přihrávce od Míši Stejskala nastřelil pouze domácího brankáře. Výsledek se tak už nezměnil a my si z Verměřovic odvezli zasloužené tři body.

Poslední zápas podzimu nás čeká v neděli 3.11. od 14:00 na domácím hřišti,kde přivítáme soupeře z Moravské Třebové. Nenechte si ujít poslední zápas.