ačko:TJ Sokol Libchavy – SKP Slovan Moravská Třebová B 3 : 0 / 0 : 0 /

TJ Sokol Libchavy – SKP Slovan Moravská Třebová B  3 : 0 / 0 : 0 /

AR 1: Pavlas Jiří AR 2: Řehák Tomáš

Delegát: Smejkal

Střelci: 79. Ďuriš Daniel, 84. Felgr Petr, 88. Keprta Daniel

Nahrávky: Louda Vojtěch

ŽK: 4 : 3 – 31. Kopfštein, 45. Vinzenz, 53. Louda, 89. Keprta – 40. Fikr, 63. Matoušek, 64. Kalus

Rohy: 8 : 2
Diváků: 100
Sestavy:

Libchavy:

Pinkava Martin   – Louda Vojtěch / 89. Vítek Jakub /, Vinzenz Jakub, Karpíšek David, Martinec Michal –  Donát Tomáš / 63. Felgr Petr /, Kopfštein Milan / 85. Vaňous Petr/, Stejskal Michal, Ďuriš Daniel -  Váně Lukáš, Keprta Daniel / 89. Hájek David /

Moravská Třebová B:

Komoň – Matoušek, Huryta, Muller, Doseděl / 55. Frisch / – Fikr, Dostál, Skřebský, David / 71. Kolář /– Polák, Kalous

Za pravého podzimního počasí na podmáčeném terénu jsme sehráli poslední utkání této sezóny. Utkání začalo vzájemným oťukáváním a první vzruch přinesla až 22. minuta, kdy vystřelil hostující David, náš brankář Pinkava vyrazil jeho střelu na roh. Po jeho zahrání se zmocnil míče náš Míša Stejskal, potáhl ho přes celé hřiště, přesně přihrál před branku hostů na sprintujícího Kubu Vinzenze, které však k naší škodě rozvlnil jen postranní síť moravskotřebovské branky. Od této chvíle jsme získali převahu a začali přicházet i šance. V 24. minutě po dobře rozehraném trestném kopu Míšou Stejskalem, tvrdě vystřelil Dan Keprta, nastřelil však pouze nohy hostující hráče na brankové čáře. V 35. minutě z leva přesně centroval Vojta Louda, Lukáš Váně však z malého vápna střílel vysoko nad hostující branku. Smůlu jsme neprotrhli ani v 43. minutě, kdy do odkryté části hostující branky střílel Tomáš Donát a nastřelil svého spoluhráče Lukáše Váňu. Poločas skončil a my stále čekali kdy to přijde.

Druhý poločas se již hrál až na několik minut v závěru v naši režii. V 49. minutě po rohovém kopu vystřelil tvrdou střelu z blízka Milan Kopfštein, nastřelil však dobře stojícího brankáře hostů. V 50. minutě střílel nad branku hostů hlavou Dan Keprta, stejný hráč se netrefil v 62. minutě z jasné pozice, kdy šel sám s Míšou Stejskalem na brankáře hostů a míč z jeho nohy šel těsně mimo tyče. V 54. minutě vystřelil z dálky hostující Matoušek a míč se snesl ke všeobecnému překvapení i k překvapení našeho brankáře Martina Pinkavy na břevno naší branky odkud míč skončil v náruči Martina. V 64. minutě hlavičkoval Lukáš Váně přímo do hostujícího brankáře. A pak to konečně přišlo, Vojta Louda vhodil dlouhý aut, míč se dostal před Dana Ďuriše a ten konečně vše prostřelil a my vedli 1 : 0. Po vstřelené brance se hosté pustili do útoku, jejich snahu však zastavil Petr Felgr, který se výborně zorientoval v pokutovém území hostů a tvrdou střelou rozhodl zápas 2 : 0. A v samotném závěru se konečně trefil i velice agilní Daniel Keprta a stanovil konečný stav zápasu na 3 : 0.

Bylo to vydřené a zasloužené vítězství, kdy jsme od začátku šli za jediným cílem – vyhrát a zakončit tak úspěšně podzimní část sezóny. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni u hostů Polák Robin a u našeho celku Míša Stejskal, který odehrál skutečně vydařené utkání.

Čtvrté místo a zisk 23 bodů je dobrý počinek pro toto mladé mužstvo a pokud se povede zimní příprava, máme se na co těšit na jaře.