béčko: TJ Sokol Libchavy B – FK Jehnědí 1980 2 : 3 / 1 : 0 /

Branky: 18. Borovička, 87. Martinák – 54. Rychtařík, 66. Šeda, 73. Fišer
Červená karta: 33. Martinec
Žluté karty: 1:0 (72. Čermák)
Diváků: 60

Sestava: Kollert – Honz (80. Pražák), Čada, Vaňous, Čermák – Lžíčař, Paukert, Kovář, Borovička – Špína (k), Kratochvíl (46. Martinák)

V posledním utkání podzimu jsme na domácím trávníku přivítali tradičního rivala z Jehnědí.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a od úvodu byli mírně lepší. V 18. minutě zatáhl Václav Špína míč až k brankové čáře odkud parádně nacentroval na Borovičku, který se hlavou nemýlil – 1:0. Ve 33. minutě se aktivní Špína dostal do samostatného úniku a hostujícímu Martincovi nezbylo než faulovat. Zaslouženě uviděl z rukou rozhodčího Diblíka červenou kartu. Z následné standartní situace jsme však nedokázali vytěžit zhola nic. Jak již bohužel bývá naším zvykem, proti oslabenému soupeři jsme přestali hrát fotbal. Do konce poločasu jsme se už do větších příležitostí nedostali, naopak zasahovat musel náš brankář.

V 54. minutě bylo vyrovnáno. Hostující Rychtařík po rohovém kopu dopravil balón do naší sítě – 1:1. Rukou? Nejspíš ano, nicméně za předváděný výkon jsme si branku tak jako tak, inkasovat zasloužili. V 66. minutě bylo ještě hůř. Hostující Šeda nevěděl co s míčem a naslepo ho napálil směrem k naší brance. Trefil však neuvěřitelně a brankář Kollert byl bez šance – 1:2. 20-ti minutovka zkázy byla dokonána v 73. Minutě, kdy se přesnou střelou k tyči zpoza vápna prosadil Fišer – 1:3. V závěru jsme si ještě dokázali vytvořit tlak a Martinákovi se podařilo v 87. minutě hlavou snížit – 2:3. V nastaveném čase měl ještě velkou příležitost Borovička, jeho střelu však Málek výtečně zneškodnil.

Podzim je třeba vyhodnotit jako neúspěšný, protože po 12 zápasech máme na kontě pouze 13 bodů a krčíme se až v druhé polovině tabulky. Kvalitě a šířce kádru dosažené výsledky ani předváděná hra neodpovídají a v zimní přestávce nás tak čeká spousta práce.