Starší žáci: Jablonné nad Orlicí– Libchavy 0:5 (0:1)
Vydáno dne 13. 04. 2014 (552 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 13. 04. 2014

K prvnímu jarnímu utkání jsme vyrazili do Jablonného. Utkání začalo za mírného deště aktivně z obou stran. Po velké hrubce našeho brankáře měli domácí hned ve 4.minutě gólovou šanci, ale střela domácího útočníka skončila jen na tyči naší branky. Kluci si velké varování vzali k dobru a postupně začali domácí přehrávat. Chyběla nám však finální přihrávka a přesné zakončení. V 20.minutě jsme se již dočkali, Adam Felgr poslal centr do pokutového území, Míša Boštík sice míč minul, ale na zadní tyči dobře dohrál situaci Tomáš Pinkava a dokázal vsítit náš první gól 1:0. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo, domácí srdnatě bránili a nám chyběla přesnost v kombinaci a myšlenka jak přelstít domácí. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším elánem. Začala se nám více dařit kombinace a hra po křídlech. Výsledkem byly tři rychlé góly v rozmezí 9 minut. Od 42. do 51. minuty. Nejprve ve 42. min po centru Tomáše Pinkavy zakončoval z malého vápna Míša Boštík 2:0. Poté v 45. se situace otočila, po autovém vhazování se v pokutovém území uvolnil Míša Boštík a oplatil gólovou přihrávku Tomáši Pinkavovi 3:0. V 51. minutě unikl po levé straně Tomáš Pinkava a opět přesným centrem našel na penaltě volného Míšu Boštíka a bylo to 4:0. A na závěr v 68. min po hezké individuální akci Dominika Chládka zakončoval Erik Šalda završil skóre na konečných 5:0.

Sestava: Javorski Daniel – Hodr Matěj, Musil Jakub, Velínský Vojtěch, Vogl Martin, Sýkora Daniel ( 49. Horníček Filip), Felgr Adam, Chládek Dominik, Pinkava Tomáš, Boštík Michal, Šalda Erik

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil