béčko: TJ Sokol Dolní Třešňovec - TJ Sokol Libchavy B 1 : 1 / 1 : 1 / PK 3 : 5

AR1: Mačát Jiří, AR2: Kopfštein Milan
Branky: 39. Ambrož – 45. Kovář
Diváků: 60

Sestava: Zeman (k)– Vítek, Borovička, Čada, Honz – Lžíčař (88. Král), Kovář, Vídeňský, Machálek (75. Čeman) – Karpíšek, Nemšák (46. Paukert)

V dalším jarním utkání jsme zajížděli do Dolního Třešňovce, kde nás čekal tradičně houževnatý domácí tým bojující o postup do III. třídy. Do sestavy se pro toto utkání vrátil Nemšák a poprvé na jaře nastoupil i Jakub Vítek.

Od úvodu utkání jsme kontrolovali hru, ale do střeleckých příležitostí se naši hráči dostávali jen sporadicky. Nutno říct, že na některých byla patrná únava po náročném víkendovém programu:D Přece jen jsme se však začali osmělovat a do větších či menších šancí se postupně dostali Karpíšek, Vídeňský, Kovář a znovu Karpíšek, ovšem nemířili přesně, a tak nás domácí vzápětí potrestali. Nepříliš razantní střelu Ambrože tečoval Čada a Zeman už na změnu směru nedokázal zareagovat – 1:0. Naštěstí jsme dokázali odpovědět ještě do poločasové přestávky. Jirka Kovář ve středu hřiště vybojoval míč a po individuálním průniku parádním lobem překonal domácího brankáře Šontáka – 1:1.

Do druhého poločasu nastoupil Paukert a naši hru tradičně oživil. Dění na hřišti však nemělo s fotbalem příliš společného. Stále více nervózní domácí tým se uchýlil k nakopávaným míčům, s čímž však naše obranná řada, tentokrát v čele s výborně pozičně hrajícím Čadou, neměla problém. Náš přechod do útoku byl však značně kostrbatý a tak jsme si až na výjimky nedokázali vytvořit další šance.

V následném penaltovém rozstřelu byli suverénní Karpíšek, Vídeňský, Borovička, Kovář i Paukert, naopak domácí ve čtvrté sérii přestřelili a my se tak můžeme zaslouženě radovat ze zisku dvou bodů. V tomto utkání naše obrana jasně převýšila zálohu, nejlepším hráčem byl ale paradoxně Jirka Kovář, který dokázal zastoupit poněkud tápající hvězdy minulých zápasů.