Mladší přípravka: turnaj v Moravské Třebové

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
27.4.2014 Moravská Třebová

Libchavy - Litomyšl 4:1 (2:1)
Branky: Tonda Borovička 3x, Štěpán Kovář
Od začátku zápasu jsme hráli aktivně dopředu a snaha o kombinaci přinesla ovoce v podobě dvou branek. Soupeři se do poločasu ještě podařilo snížit. To kluky nerozhodilo a dál hráli svoji hru a ve druhé půlce potvrdili svoji převahu dvěma góly.

Libchavy - Moravská Třebová 4:3 (3:2)
Branky: Tonda Borovička 2x, Štěpán Kovář, Marek Mucha
Opět nám vyšel začátek zápasu a po 8 minutách jsme vedli 3:0. Domácí to nepoložilo a po krásném uvolnění jejich hráčky snížili na 1:3. Do poločasu ještě využili našeho zaváhání v obraně a bylo to jen o gól. Ve druhé půlce nejprve Marek využil špatného postavení hráče u branky a z rohu navýšil naše vedení. Nato domácí opět snížili a do konce zápasu to bylo drama. Naštěstí pro nás již další branka nepadla a kluci zaslouženě zvítězili.

Libchavy - Polička 3:4 (1:1)
Branky: Tonda Borovička 2x, Štěpán Kovář
V posledním zápase turnaje nás čekal patrně nejlepší tým turnaje. Od první minuty to dávali jasně najevo. My ale měli dobře postavené tyče, zvonilo to jak v poledne na kostele. Počáteční nápor jsme přestáli bez úhony. Když se nám podařilo hru vyrovnat, soupeř z odraženého míče vstřelil gól. To byla voda na mlýn bouřlivým fanouškům Poličky. Libchaváci se nenechali zahanbit, a tak se hrálo v pravé fotbalové vřavě. Naše kluky to nabudilo a ještě do přestávky Tonda, po přiťuknutí Štěpána, vyrovnal. Začátek druhé půlky vyšel lépe soupeři a vstřelil nám 3 branky. Ani to kluky nezlomilo, nejprve Štěpán snížil na 2:4, chvilku nato Tonda na 3:4 a opět z toho bylo drama. V závěru jsme měli několik šancí na vyrovnání, ale bohužel nic neproměnili. Polička byla prostě o ten gól lepší.

Kluci, odehráli jste výborný turnaj, nejen kvůli výhrám, ale hlavně kvůli pěknému fotbalu, kdy jste se snažili o kombinaci, kličky a žádné bezhlavé nakopávání..