Vydáno dne 28. 04. 2014 (690 přečtení)

LIBCHAVY : ČESKÉ HEŘMANICE – 2 : 1 (1:1)

26. 04. 2014

branky : 14. min. 0:1

24. min. 1:1   (R. Žďárský)

52. min. 2:1   (vlastní)

Sestava: brankář - P. Martinec (Julča)

obránci -  R. Žďárský, J. Čermák, V. Rejman, V. Myšák, F. Sychra, M. Švec,
                               F.  Horníček.

záloha - J.Jiskra, M.Lukeš, J.Pinkava, R.Borovička, M.Doleček

útok    - P.Rejent, P.Vídenský

Toto utkání se hrálo na hlavním hřišti jako předzápas A-týmu a protože hostů bylo akorát 11, hrálo se 2 x 30 min.

Soupeř z Českých Heřmani se zdál být od začátku trochu lepší a ve 14.min. šel do vedení.

Po našem vlažnějším začátku jsme ale hru vyrovnali a začaly se objevovat i šance na naší straně. Ve 24 minutě po přihrávce M. Dolečka vyrovnal R. Žďárský, který přehodil hostujícího brankáře. Hrála se vcelku vyrovnaná partie, ale přesto se hosté zdáli být lepší, a to zejména ve středu pole. Ve druhé půli naši hráči předvedli, co lze neproměnit (J. Jiskra, J. Pinkava) a po ostřelování branky hostů z malého vápna jsme nakonec branku nedali. V 52 minutě po krásném průniku J. Čermánka z pravé strany a následném centru si hosté ve zmatku dali vlastní gól. O chvíli později se skvělým zákrokem blýsknul také náš brankář P. Martinec (Julča) a zachránil před vyrovnáním. V té době hosté zahrávali několik velmi nebezpečných rohových kopů, ale žádný z nich gólem neskončil. Utkání jsme vyhráli 2 : 1. Hurá.