Sokol Libchavy – Slavoj Cerekvice 2:0 /1:0/

Libchavy : Pinkava Martin – Louda Vojtěch /67.Vítek Jakub/, Donát Tomáš /88.Šalda Michal/, Vaňous Petr, Keprta Daniel /83.Machálek Petr/, Váně Lukáš, Karpíšek David, Paukert Tomáš, Hájek David, Stejskal Michal, Felgr Petr

Cerekvice : Kusý Martin – Vomáčka Petr /71.Mračko Aleš/, Jandera Dušan, Šeda Martin, Pachta Ladislav, Šeda Radek, Růžek Jaroslav, Pražák Roman, Uher Daniel, Lorenc Zdeněk, Schauer Jan /83.Jetmar Václav/

Střelci : 22.Vojta Louda, 60. Lukáš Váně
Nahrávky : 60.Michal Stejskal
ŽK : 18.Keprta Daniel, 51.Paukert Tomáš, 81.Karpíšek David – 18.Šeda Radek, 66.Pražák Roman, 79.Schauer Jan, 84.Jandera Dušan
Rohy : 8:3
Diváků : 90

Konečně se nám podařilo a my v pátém jarním zápase vyhráli. My měli šanci hned ze začátku zápasu po autu od Vojty Loudy.Naši hráči,ale pouze udělali zmatek před bránou hostí. Později jsme zahrávali rohový roh.Míč si odhlavičkoval David Hájek avšak mimo bránu. V 20.minutě hosté zahrávali dva rohové kopy. Martin Pinkava byl na správném místě a míč vyrazil. Změna skóre přišla ve 23.když se míče ujal Vojta Louda a poslal ho přímo brány – 1:0. Oba týmy se snažili vstřelit gól,ale střely vždy skončili mimo bránu.

Pár minut v druhém poločase a míče se ujal Daniel Keprta. S míčem doběhl před hostujícího brankáře,ten však míč odkopl. Míče se ihned zmocnil Petr Felgr a hostující obrana ho zastavila. O 6 minut déle našel Tomáš Paukert Daniela Keprtu a ten nastřelil břevno hostujících. V 60.minutě se opět měnilo skóre. Lukáš Váně se ujal nahrávky od Míši Stejskala a sám běžel na hostujícího brankáře. S přehledem změnil skóre na 2:0. Do konce zápasu měli šance jak domácí tak hosté,ale skóre se nikomu změnit nepodařilo. A my tak po dlouhé době co jsme měli smůlu vyhráli .

V sobotu nás čeká zápas od 17:00 v Sebranicích. Odjezd autobusu je v 15:00 od Džbánu.