Dorost: Řetová/UO-Libchavy
Vydáno dne 05. 05. 2014 (809 přečtení)

TJ Sokol Řetová/TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B o.s. - TJ Sokol Libchavy  1 : 2 / 1 : 1 /

Ústí B:
Kolář – Falta, Provazník, Sršeň, Lipavský – Štika Josef, Fikejz, Pirkl, Pavlásek – Chalupník, Langer Tomáš /Štika Pavel,Maier, Fišer, Jetmar, Langer Vojtěch/

Libchavy:
Skládal Jakub – Rejent Pavel, Šalda Michal, Motyčka Filip, Felgr Adam / 83. Musil Jakub/ – Žídek Radim /54. Šrom Michael/, Boštík Jaroslav, Kovář Martin/85. Hledík Jan/, Svatoš Michal – Lukeš Michal /46.  Pinkava Tomáš/, Novák Vladimír / 87. Bočkoroš Michal/

První poločas zápasu byl vyrovnaný, hrálo se na velice kvalitním trávníku v Řetové – Mandl. Náznak šancí měla obě mužstva, první branka padla v 38. minutě kdy centroval? nebo střílel? Adam Felgr a míč ke všeobecnému překvapení všech zapadl za domácího brankáře do jeho branky a my vedli 1 : 0. Z vedení jsme se neradovali dlouho, to ve 40. minutě pozdě vyběhl náš brankář Jakub Skládal a domácí vyrovnali na 1 : 1.
     Druhý poločas začali domácí náporem, který zastavila 63. minuta, kdy do pokutového území neohroženě vnikl dobře hrající Jarda Boštík, před brankou našel našeho mladého střelečka Toma Pinkavu a ten střelou do prázdné brány nám zajistil vedení 2 : 1.
     Jak se později ukázalo byl to rozhodující gól, který nám zajistil další tři body a naši dorostenci pomalu stoupají tabulkou vzhůru.
     Utkání se dohrálo ve vyrovnaném tempu, když největší šanci spálil v 68. minutě domácí Fikejz Michal, když po rozehraném rohovém kopu zůstal v našem pokutovém území sám, naštěstí pro nás, jeho tvrdá hlavička šla těsně vedle naší branky.
    Příští utkání hrajeme doma v sobotu proti Morašicím.