KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
10.5.2014 Polička

Polička - Libchavy 3:5 (2:4)
Branky: Štěpán Kovář 2x, Tonda Borovička 2x, Craig Henderson
Domácí na nás vlétli jako supi, ale i s trochou štěstí jsme se ubránili. Vzápětí se nám povedl brejk a vedli jsme 1:0. To domácí trochu zaskočilo. Štěpán toho využil a zvýšil na 2:0. Domáci diváci své hochy vybičovali a podařilo se jim snížit. Drama odmítl Tonda, který nejprve po hezké akci a poté z trestného kopu 2x skóroval, 4:1. Domácí ještě do poločasu snížili na 4:2. Po poločase padly dva góly do jiných branek a tak jsme dali o dva góly víc než domácí. V tomto zápase se domácí na gól hodně nadřeli, my naopak góli stříleli s lehkostí.

Libchavy - Lanškroun 1:13 (1:6)
Branky: Štěpán Kovář
Začátek vůbec nenapovídal konečné skóre. Dařilo se nám zachytávat soupeřovi kombinace a dokonce se ujímáme vedení. Prvních deset minut bylo dobrých. Soupeř sice otočil na 1:2, ale stále jsme hráli. Zlom v zápase byla naše třetí inkasovaná branka. Potom na kluky padla deka, dali hlavy dolů a pro Lanškroun už bylo jednoduché dávat góly.

Libchavy - Česká Třebová 6:3 (3:3)
Branky: Štěpán Kovář 4x, Tonda Borovička 2x
Poměrně brzo jsme vstřelili 3 branky a všichni si mysleli, že je rozhodnuto. Omyl. Třebováci zabrali, naši útočníci mysleli jen na góly a přestali bránit a výsledkem bylo vyrovnané skóre 3:3 v poločase. Po půlce jsme to byly my, kdo dal další branku a to rozhodlo. V tomto zápase se nám moc fotbalově nedařilo a ověřili jsme si, že naplno se musí hrát celý zápas.

Když zapomeneme na poslední 2/3 zápasu s Lanškrounem, tak jsme odehráli opět pěkný turnaj. Měli jsme hezké fotbalové momenty, ale i spoustu chyb, které příště už nebudeme opakovat.