Sokol Libchavy - Sokol Kamenná Horka 0:1 / 0 :1 /

Libchavy : Pinkava Martin – Louda Vojtěch /46.Ďuriš Daniel/, Donát Tomáš /46.Lžíčař Petr/, Paukert Tomáš, Keprta Daniel, Váně Lukáš, Karpíšek David, Hájek David, Vaňous Petr, Stejskal Michal, Martinec Michal

Kamenná Horka : Hasenöhrl Petr – Letocha Marek, Dokoupil Zdeněk, Mach Jaroslav, Zábrana Tomáš, Nekvinda David, Jiroušek Filip, Škáva Jakub, Skalický Martin /78.Nedoma Michal/, Bubela Martin, Richter Michal

AR 1 : Zerzán Miloš, AR 2 : Řehák Jaroslav
Střelci : 33. Škáva Jakub
ŽK : 32. Karpíšek David, 85.Paukert Tomáš, 90.Stejskal Michal – 36.Skalický Martin, 53.Zábrana Tomáš, 89.Jiroušek Filip
Rohy : 8:3
Diváků : 100

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Kamenné Horky,který je v tabulce o dvě příčky nad námi. Snažili jsme se navázat na minulý zápas a vyhrát. Jenže naše šance po rohovém kopu skončila pouze nad bránou. To samé měli hosté.Rohový kop a domácí míč odkopli od brány. Ve 33.minutě přišlo rozhodnutí celého zápasu. Po chybě domácích rozvlnil naši síť hostující hráč Škáva Jakub.

Začátek druhého poločasu,Míša Stejskal zahrával rohový kop míče se ujal Petr Lžíčař. Jeho šance skončila pouze v náruči hostujícího brankáře. V 60.měli snahu Míša Stejskal a Dan Keprta,ale Danovu střelu opět zlikvidoval Hasenöhrl Petr. Obě strany měli snahu změnit skóre,nikomu se to bohužel nepodařilo. A tak si body odvážela Kamenná Horka.

Sponzorem dnešního utkání byl Pavel Diblík – ELEKTRO SERVIS. A ceny za nejlepšího hráče si odnesl domácí Martin Pinkava a hostující brankář Petr Hasenöhrl.

Příští utkání nás čeká v Lanškrouně,který se drží třetí příčku v tabulce. Zápas se odehraje v neděli od 17:00 a odjezd autobusu je v 15:30 od Džbánu.