GARDA LIBCHAVY : LIBCHAVY B – 1 : 4 (1:1)
Vydáno dne 13. 05. 2014 (1573 přečtení)

11. 05. 2014

branky : 21. min. 0:1   (T. Kratochvíl)

22. min. 1:1   (R. Škrobánek)

41. min. 1:2   (J. Kovář)

55. min  1:3   (T. Kratochvíl)

60. min  1:4   (J. Kovář)

Sestava: brankář - P. Martinec (Julča)

obránci -  J. Čermák, V. Rejman, M. Švec, A. Motyčka, F.  Horníček

záloha - J.Jiskra, M.Lukeš, J.Pinkava, M.Doleček, A. Barvínek, R. Škrobánek, P.

Rejent

útok    -  P.Vídenský, T. Kollert

Libchavské BÉČKO mělo tento termín volno a tak se spojilo příjemné s užitečným a na hřišti u Myslivecké chaty se odehrál přátelák na 2 krát 35 minut. V zápase bylo od začátku jasné, že půjde o velice prestižní duel. Hned v 5. minutě se předvedl brankář Gardy P. Martinec svou mrštností. Poté BÉČKO, jmenovitě T. Kratochvíl gólmana GARDY překonal, ale střelu zastavila spojnice tyče a břevna. Pak se do šancí dostala i GARDA a střely P. Regenta a M. Lukeše vyzkoušely brankáře BÉČKA Jardu Blažka. Ve 21. minutě však T. Kratochvíl svoji šanci již využil a dal na 1 : 0 pro BĚČKO. O minutu později R. Škrobánek nádhernou střelou z levé strany z 25 metrů vyrovnal na 1 : 1. Poté měl obrovskou šanci BÉČKA R. Borovička, ale z penalty přestřelil. Ve 29. minutě A. Barvínek našel J. Jiskru, ale tomu jasný gól bravurně chytil J. Blažek. Ve 41. minutě dal na 2 : 1 pro BÉČKO J. Kovář z přímého kopu. V 55. minutě BÉČKO zvýšilo na 3 : 1 pěknou střelou T. Kratochvíla. S blížícím se koncem se začal projevovat vyšší věkový průměr GARDY a z vyrovnaného zápasu v úvodu nyní mělo BÉČKO navrch. V 60. minutě zvýšil na konečných 4 : 1 pro BÉČKO J. Kovář.