Skládal Jakub – Rejent Pavel, Svatoš Michal /78. Kotrla Tomáš/, Motyčka Filip, Felgr Adam – Boštík Jaroslav, Kovář Martin /78.Šrom Michael/, Šalda Michal, Novák Vladimír/76. Hledík Jan/ - Jariš Pavel /76. Bočkoroš Michal/, Václavek Jan

Proseč:

Novotný – Halouska, Talačko, Zelenka, Trunec – Kusý, Tuch, Vopařil, Klát - Hromádka,Koutný /Tměj Jan,Rompolt, Tměj Tomáš, Svoboda, Vopařil/

V boji o třetí místo jsme hostili mužstvo Proseče.

Ve 4. minutě hosté vstřelili branku, které však předcházel faul na našeho brankáře, a rozhodčí branku neuznal. V 11. minutě Novák vybídl ke skórování Jardu Boštíka, ten však mířil vedle. V 16. minutě tvrdě vystřelil hostující hráč a nastřelil spojnici břevna a tyče naší branky – krásná střela. Naše šance v 27. neproměnil Jarda Boštík a v 33. a 41. minutě pak Pavel Jariš. Ve 43. minutě skvěle zasáhl Jakub Skládal, když si poradil se situací jeden na jednoho. Ve 44. se před branku hostů prokličkoval Honza Václavek, ovšem bez úspěchu a následoval rychlý nebezpečný protiútok hostů.

Ve druhém poločase měli první šanci hosté v 56. minutě, kterou skvěle zlikvidoval Kuba Skládal. V 57. minutě dobře vystřelil Jarda Boštík, jeho ránu však zneškodnil hostující brankář. V 62. a 63. minutě se neujaly ani střely Nováka a Václavka.

A pak to přišlo – v 74. minutě jsme chybovali a hosté se ujali vedení 1 : 0. Aby toho nebylo málo, hned po rozehrání ztratil míč ve středu hřiště Míša Svatoš, hosté toho využili a rozhodli zápas – vedli 2 : 0.

My jsme se snažili, ovšem bezvýsledně. Utkání lze hodnotit jako vyrovnané, hosté byli fyzicky vyspělejší – v mužstvu měli 5 hráčů, kteří v dorostu končí, u nás to je pouze brankář Skládal Jakub a střídající úspěšný maturant Tomáš Kotrla – Tomáši gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!

Útok na třetí místo tabulky se nám nepodařil, co se nepovedlo letos, může být v sezóně příští, mužstvo máme dobré, mladé, jen musíme sehnat brankáře. Pomozte.........................................