KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

25.5.2014 Libchavy

Libchavy        -           Svitavy                       3:9 (1:4)

Branky: Tonda Borovička 2x, Štěpán Kovář

Začali jsme stejně jako minulý týden, záhy jsme vedli 1:0. Důraznější soupeř ale ještě do přestávky skóre otočil a na začátku druhé půle využil dobře sehraných rohů k navýšení skóre. Naši kluci se snažili pořád hrát a dokázali jsme i góĺově soupeři odpovídat.

Libchavy        -           Jablonné                   9:8 (4:3)

Branky: Tonda Borovička 5x, Štěpán Kovář 4x

Lahůdka pro diváky, ale jen pro ty, co mají silné nervy. Od začátku jsme vedli o jednu až dvě branky. Po přestávce „Jablo“ otočilo skóre a byli jsme to my, kdo dotahoval. Ještě dvě minuty před koncem jsme prohrávali o dvě branky. V mohutném závěru jsme nejen vyrovnali, ale i vstřelili vítěznou branku. Hezké utkání, kde mohli vyhrát oba, ale naši kluci dali o jednu branku více.

Libchavy        -           Polička                       2:6 (1:2)

Na obou týmech byla znát únava, a tak začátek byl mdlý. Na vedoucí branku soupeře jsme ještě odpověděli vyrovnáním, ale důraz soupeře byl tím rozdílem v konečném skóre.

Dresy vlají u Žďárských. Děkujeme.

Základní část krajské miniligy skončila a nás může těšit fakt, že kromě jednoho zápasu s Lanškrounem, jsme byli důstojným soupeřem. Těší mě herní vzestup některých kluků, někteří stagnují buď vinou nemoci, nebo tréninkového manka. Ale celkově oproti podzimu kluci fotbalově vyrostli.

Příští týden nás čeká turnaj v České Třebové, kde bude více soupeřů a sehrajeme 7 zápasů.

Na závěr ještě poznámku: píši sice, kdo dával branky, ale zásluhu na tom má celý tým, i brankář.

Brankář: Dominik Svatoš, Bobeš Kalousek

V poli: Radim Urban, Tonda Borovička,  Tomáš Dytrt, Štěpán Kovář, Bobeš Kalousek, Adam Žďárský, Marek Mucha, Dominik Svatoš

Trenéři: Vlasta Felgr, Milan Šalda,