Mladší přípravka "B": turnaj v Libchavách
Vydáno dne 01. 06. 2014 (390 přečtení)

OKRESNÍ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA-BAMBINY

1.6.2014 Libchavy

Libchavy        -           Česká Třebová                     8:1 (6:1)

Branky:, Craig Henderson 2x, Kapoun Prokop, Čermák Matěj, Schauer Jakub, Dostál Jan, Reichl Filip, Pávková Krystýna

Měli jsme ohromný vstup do zápasu. Po chvilce jsme překvapenému soupeři dali 5 gólů. Poté Třebováci hru vyrovnali a podařilo se jim vstřelit i branku.

Libchavy        -           Choceň                      8:6 (4:4)

Branky: Craig Henderson 3x, Pávková Krystýna 2x, Dostál Honza, Čermák Matěj, Schauer Jakub

Do vedení šli rychle hosté. Ještě v téže minutě jsme otočili výsledek na 2:1 a potom ještě přidali dvě branky. Choceňáci jsou ale bojovníci, ještě do poločasu vyrovnali na 4:4. Vstup do druhé půle vyšel lépe nám, opět soupeři utíkáme o dvě branky. Fotbal se hrál jako řemen, akce střídala akci a na soupeřovo snížení jsme vždy brankou odpověděli. A tak jsme nakonec vyhráli..

Za zmínku stojí i další utkání mezi Třebovou a Chocní. Naprosto vyrovnaný souboj, kde nakonec byli šťastnější kluci z Chocně po výhře 3:2.
 Na celém turnaji si odměnu zasloužili i diváci. Fanouškovské kotle neúnavně povzbuzovaly. Krásná fotbalová atmosféra. Za kluky děkuji.

Brankář: Prokop Kapoun, Craig Henderson

V poli: Kuba Schauer, Honza Dostál, Martin Aubus, Matěj Čermák, Filip Reichl, Prokop Kapoun, Craig Henderson, Krystýna Pávková.

Trenér: Vlasta Felgr
Referát napsal: Milan Šalda