béčko: Sokol Libchavy B – Albrechtice u Lanškrouna B 4 : 0 / 1 : 0 /

AR1: Kopfštein Milan AR2: Vítek Jaroslav
Střelci: 29. Blažek, 54. Kratochvíl (Čermák), 60.Honz, 74. Kovář
Žluté karty: 0:0
Diváků: 60

Zeman – Pražák (79. Václavek), Blažek, Svatoš, Honz – Doležal (55. Boštík), Kovář, Vídeňský, Čermák – Kratochvíl (61. Král), Paukert (72. Žídek)

Poslední domácí zápas naše B mužstvo odehrálo proti soupeři z Albrechtic. Soupeř přijel v oslabené sestavě, kdy dorazilo pouze 10 hráčů. Tento fakt však na naší hře nebyl vidět, hráli jsme staticky a ospale. V prvním poločase měl soupeř více šancí než mi. V udržení čistého skóre můžeme poděkovat Zemanovi a taky trochu štěstí. První gól jsme viděli v 29. minutě, kdy Blažek ze standartní situace prostřelil hostující brankáře a mi se ujali vedení – 1:0.

Druhý poločas se odehrával na jednu branku, soupeřům došli síly, takže jsme hru měli v režii mi. Ale ani tento fakt nám nepomohl k vstřelení branky. Další branky přidal v 54. minutě Kratochvíl, kdy po centru Čermáka umístil střelu k tyči – 2:0. V 60. minutě zvyšoval Honz, když jeho centr nenašel žádného našeho hráče, ale branku soupeřů – 3:0. Poslední gól utkání vsítil v 70. minutě Kovář, na jeho střelu z poza vápna byl gólman Albrechtic krátký – 4:0.

Poslední utkání odehraje naše B mužstvo příští víkend v Klášterci nad Orlicí v neděli od 16.hodin.