střelci branek: 5.vlastní, 24.Tejk, 48.Špaček, 55. Tuner – 15. Boštík

Jablonné:
Dušek Josef – Zima /57. Vaníček/, Krejsa /79. Křivohlávek/, Matějka, Kuvik – Turner /64. Dušek Bronislav/, Uher Jan /79. Doleček/, Uher Marek, Tejk – Čada, Špaček /67. Filip/
Libchavy:
Skládal Jakub – Rejent Pavel, Svatoš Michal, Motyčka Filip, Šalda Michal – Boštík Jaroslav, Kovář Martin, Kotrla Tomáš /46.Chládek Dominik/, Žídek Radim /30. Šrom Michael/ - Jariš Pavel /46. Lukeš Michal/, Václavek Jan /46. Pinkava Tomáš/

Do Jablonného jsme si přijeli zahrát s již jistým vítězem naši soutěže. Utkání jsme začali nebojácně a v hned v 1. minutě měl šanci Martin Kovář střílel však mimo, v 5. minutě však přišla vlastní branka Míši Šaldy a my prohrávali 1 : 0.  V 7. minutě domácí nastřelili naše břevno, přišla 15. minuta kdy Jarda Boštík prověřil domácího brankáře, který jeho tvrdou střelu efektním zákrokem vyrazil na roh. Velice pěkný fotbalový moment, který sklidil potlesk z obou stran. V 16. minutě skvěle rozehrál přímý kop Radim Žídek a náš střelec Jarda Boštík se nemýlil a vyrovnal na 1 : 1. Dlouho jsme se však neradovali, ve 24. minutě trestný kop rozehrávali domácí a po našem zaváhání strhli vedení na svou stranu a vedli 2 : 1.
Do konce poločasu byl k vidění pohledný fotbal z obou stran.
     O poločase jsme vystřídali 3 borce a nastoupili naši žáci. Úvod poločasu se nám hrubě nepovedl a domácí nejlepší hráč Jakub Špaček zvýšil na 3 : 1 a prakticky rozhodl zápas. V 55. minutě pak přidal 4 branku domácí Jakub Tuner. Naše mužstvo dohrálo utkání se ctí, naši mladíci na starší fotbalisty z Jablonného prostě ještě neměli, uvidíme příští rok.
Tuto sobotu ve 14.hodin přivítáme doma mužstvo Jehnědí a sehrajeme poslední domácí zápas této sezóny.