V poli odehráli: Filip Šalda, Jára Škrobánek, Filip Kočí, Filip Diblík, Krištof Fikejz, Denis Frau, Radim Urban, Štěpán Kovář, Tobiáš Vacek, Adam Provazník, Jirka Vaňous.

Libchavy : Letohrad 6 : 0
branky: Kovář, Škrobánek, Vaňous, Provazník, Urban, Kočí.

Libchavy : Jablonné n/O. 7 : 1
branky: Vaňous 3x, Fikejz, Kovář, Škrobánek, Provazník.

Kluci hráli výborně se všemi soupeři. Ano, byly chvíle, kdy tepová frekvence výrazně stoupla, ale to k fotbalu patří.
Zápas s Poličkou byl velice vyrovnaný. Po obdržené brance na 2:3 jsem malinko promíchal sestavou. Posunutí Krištofa do zálohy se ukázalo, jako super tah. Krištof nenechal soupeře se radovat ani minutu ze vstřelené branky a hned vyrovnal. Poté ještě dvěma góly stvrdil vítězství Libchav.
S mužstvem z Letohradu jsme se potkali po dlouhé době. Kluci hned od začátku nenechali nikoho na pochybách, kdo je na hřišti pánem a jasně vyhráli. Za zmínku stojí, že se o góly podílela hned polovina kluků. A konečně našli své gólové místo v síti i střely kluků ročníku 2005.
Ve třetím utkání jsme se potkali s týmem z Jablonného. Po hodně nervózním a vyrovnaným prvním poločasu, jsme druhý poločas proměnily v naši jasnou exhibici a udělali jsme krásnou tečku za skvělým výkonem celého nedělního dopoledne.

Dresy po vyprání budou zdobit terasu u Diblíků. Děkujeme!
Poděkování si zaslouží i domácí publikum za slušné fandění. Do ochozů si našli cestu nejen rodiče a sourozenci kluků, ale i prarodiče, tetičky, strýčkové a další příbuzní a známý. Dokonce nás přijeli povzbudit fanoušci až z daleké Itálie.

Referát napsal: Jarda Boštík