Mladší přípravka "A": turnaj v Jablonném

18.10.2014 Jablonné

Libchavy : Skuteč 4 : 3
poločas 1 : 2
střelci : Tonda Borovička, Marek Mucha, Tomáš Honzík, Craig Henderson

Soupeř rychle vedl 2:0 ,pak se naši borci probrali začali hrát fotbal a zaslouženě vyhráli.

Libchavy : Svitavy 3 : 8
poločas 3 : 1
střelci - Tonda Borovička 3x

Soupeř vstřelil rychle gól, ale my jsme zápas otočili a zdálo se, že dotáhneme tento zápas do vítězného konce. Jenže 5 minut před koncem jsme vyrobili dvě chyby, soupeř vyrovnal, tím jsme ho posadili na koně a zbytek zápasu byl odevzdaný.
Škoda.

Libchavy : Jablonné nad Orlicí 11 : 0
poločas 3 : 0
střelci: Tonda Borovička 3x, Marek Mucha 3x, Bobeš Kalousek 3x, Dominik Svatoš 2x

První poločas i přes vstřelené tři góly fotbalově nic moc. Druhý poločas si již naši hráči začali nahrávat a konečně jsme hráli fotbal.

Tento turnaj bych považoval za skutečně vydařený, kdyby se nám povedlo dotáhnout druhý zápas do vítězného konce.