Starší žáci: Libchavy - Jablonné
Vydáno dne 29. 10. 2014 (509 přečtení)

Libchavy - Jablonné 2:1 p.k. (1:1)
Krajský přebor, skupina B, 19. 10. 2014

V neděli 19.10. se jedenáct statečných borců sešlo v kabině s tím, že to dokážou. V minulém zápase, kdy jsme prohráli 1:3 s Letohradem, se Michal Boštík zranil a každý dnes věděl, že bude hodně chybět. První polovina utkání byla vyrovnaná, nevyvíjeli jsme na ně nijak velký nátlak a oni na nás také ne. V 15. minutě nám po levé straně unikl soupeř a zakončil pod víko přehozením golmana. Zbytek poločasu se házelo neskutečné množství autů a nedošlo k žádné vážnější standardní situaci – možná k nějakému rohu. Párkrát jsme sice měli šanci vystřelit, ale hloupě jsme to promarnili. O poločase se v šatnách všemožně propůjčovaly a měnily kopačky (Matěj Hodr - upadlé špunty, Dan Sýkora - žralok). Poté nám dorazili dva mladší žáci na pomoc a sestava se promíchala - útočníci byli vystřídáni, střední záložník Erik Šalda se prohodil se stoperem Tomášem Pinkavou. Deset minut před koncem Tomáš Pinkava po levé straně utekl a nacentroval na Matěje ,,geparda“ Hodra, který míč s přehledem odhlavičkoval do brány. Rozhodčí pískl konec a nás čekaly penalty. Počtvrté. Dan Javorski skvěle vyčapal tři z pěti a my jsme se radovali ze dvou bodů.

Branky: Matěj Hodr

Sestava: Daniel Javorski - Filip Horníček, Tomáš Pinkava, Matěj Motyčka - Vojtěch Velínský - Matěj Hodr, Dagmar Prášilová, Erik Šalda, Matyáš Kollert – Miroslav Rus (40. Ondřej Provazník), Daniel Sýkora (50. Marek Šrom)