Starší žáci: Libchavy - Litomyšl
Vydáno dne 29. 10. 2014 (510 přečtení)

Libchavy - Litomyšl 1 : 0 (0:0)
Krajský přebor, skupina B, 26. 10. 2014

V neděli 27. října nás čekal zápas proti Litomyšli, která byla do té doby 3. v tabulce. Michal Boštík s Miroslavem Rusem přišli bohužel pouze fandit, proto jsme si vypůjčili tři mladší žáky. Litomyšl podala solidní výkon, na prvních pětadvacet minut nás zatlačila na naši polovinu a my jsme si nevěděli rady. K žádnému výraznému ohrožení naší brány ale nedošlo a do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Druhý poločas probíhal vyrovnaně; dostávali jsme se do šancí, avšak nedařilo se nám je proměňovat. Zvrat nastal až osm minut před koncem, kdy Matyáš Kollert přenesl hru centrem na pravého záložníka Matěje ,,geparda“ Hodra, který si obehrál obránce a z úhlu prostřelil golmana na zadní tyč – 1:0. Konec utkání jsme dohrávali zataženě, abychom si pojistili tři body. Zápas pískal s přehledem a s citem pro hru Michal Depeš.

Branky: Matěj Hodr

Sestava: Daniel Javorski - Filip Horníček, Tomáš Pinkava, Matěj Motyčka - Vojtěch Velínský - Matěj Hodr, Dagmar Prášilová, Erik Šalda, Matyáš Kollert – Marek Šrom (35. Ondřej Provazník), Daniel Sýkora (55. Patrik Šalda)