Starší žáci: Libchavy - Česká Třebová
Vydáno dne 03. 11. 2014 (515 přečtení)

Libchavy - Česká Třebová 0 : 3 (0:1)
Krajský přebor, skupina B, 28. 10. 2014

V úterý 28. října, ve státní svátek, jsme se utkali s vedoucím mužstvem naší soutěže – Českou Třebovou. Po prvním vzájemném střetu, kdy jsme je porazili 0:2, na nás byli lépe připravení; tentokrát nás nepodcenili, vtrhli k nám a nekompromisně nás zahnali na naší polovinu. Zatímco oni měli spoustu šancí, nám se nedařilo proniknout skrz jejich obranu. V 15. minutě se nám po levé straně prosmýkl soupeř, nahrál na svého kolegu ve vápně a my jsme inkasovali první branku. Ke konci poločasu se nám povedlo párkrát utéct, avšak bez kýženého výsledku. Ve druhé polovině, kdy se do hry dostal Michal Boštík, jsme si vypracovali dvě tutovky, které jsme ovšem nedokázali proměnit. Za to nás soupeř potrestal a z rychlého protiútoku navýšil na 0:2. Pokračovali jsme vabankem – všechny síly jsme přemístili do útoku. Bohužel nám nebylo souzeno vstřelit gól - my jsme příležitosti promarnili, naopak oni jich plně využívali, a proto konečnému výsledku 0:3 se nemůžeme divit. Česká Třebová hrála jednoduše lépe.

Sestava: Daniel Javorski - Filip Horníček, Tomáš Pinkava, Matěj Motyčka - Vojtěch Velínský - Matěj Hodr, Dagmar Prášilová, Erik Šalda, Matyáš Kollert – Miroslav Rus (35. Michal Boštík), Daniel Sýkora (55. Patrik Šalda)