Vydáno dne 24. 05. 2015 (515 přečtení)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

24. 5. 2015 LETOHRAD

Libchavy - Litomyšl 13:3
Branky:Marek Mucha 4x,Bobeš Kalousek 3x, Tomáš Dytrt 3x, Dominik Svatoš 2x, Craig Henderson

Libchavy - Skuteč 4:5
Branky:Tomáš Dytrt 2x,Tonda Borovička 2x

Letohrad - Libchavy 3:3
Branky:Craig Henderson 2x, Kuba Kaleja

Dresy pere a suší :Craig Henderson . Děkujeme.

V prvním utkání jsme vstřelili 7 branek po hezkých akcích. Zbytek gólů jsme dali pouze díky fyzické vyspělosti proti mladšímu soupeři.
Druhý zápas bylo jiné kafe. Skuteč má dobrý tým. V první půlce jsme je fotbalově přehrávali, ale vedli jsme pouze 2:1. Ve druhé půli to bylo vyrovnané utkání. Skuteč otočila na 2:3, ale to kluky a Kristýnu nesložilo. Probudil se Tonda a otočili jsme na 4:3. Už to vypadalo, že Skuteč poprvé porazíme, ale hloupými chybami jsme soupeři darovali vítězství.
V posledním zápase proti domácímu Letohradu jsme navázali na dobrý výkon se Skutčí. V první půli to bylo vyrovnané, dlouho bez branek. Jako první jsme dali branku my, 1:0, soupeř záhy vyrovnal. Ve druhé půli jsme opět šli do vedení 2:1, ale domácí otočili na 2:3. Nakonec jsme vyrovnali po hezké přihrávce Adama a vynikajícím sólu Craiga. Potom jsme ještě kopali penalty a soupeř byl o jednu úspěšnější.
Oba poslední zápasy byly kvalitou na úrovni krajské soutěže.

Příští týden nás v neděli čeká celodenní turnaj v Pardubicích.

Brankář: Dominik Svatoš a Kristýna Pávková
V poli: Tomáš Dytrt, Adam Žďárský, Dominik Svatoš, Kristýna Pávková, Tonda Borovička, Marek Mucha, Craig Henderson, Kuba Kaleja, Bobeš Kalousek.

Trenéři: Tomáš Dytrt, Milan Šalda