Bambini: turnaj v Rokytnici
Vydáno dne 04. 10. 2015 (432 přečtení)

OKRESNÍ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA-BAMBINI
3.10.2015 ROKYTNICE V OH.

Pakliže předchozí turnaj byl o střetu mezi "Zkušeností a Počátky", tak v Rokytnicích šlo především o  "Turnaj vyrovnaných". Naši borci se v úvodu setkali s domácími, kde s chutí vkročili do zápasu. Herně byli lepší a to se odrazilo na konečném výsledku. Ve druhém utkání změřili síly s již tradičním soupeřem. Choceňští byli technicky vybavenější a po bezbrankové polovině se zdálo, že hra se bude opět odehrávat kolem středu hřiště. Jenže po přestávce černožlutí odhodili respekt ze soupeře a začali hrát. Jeden, druhý a třetí gól umožnil našim si zapět svůj vítězný chór: černá a žlutá to je barva naše ......, dál to již určitě znáte. Do třetího zápasu hráči vkročili s vědomím, že pokud zvítězí, odnesou si pohár. K tomu stačilo porazit Letohrad. Jenže......, jenže jako kdyby tímto měli hráči svázané nohy. Útočili jsme, stříleli, ale soupeřova branka byla zakletá. Do přestávky byl stav 3:0 pro soupeře. A pak to přišlo, kdo jste neviděl, může litovat, kdo byl, přítomen mohl žasnout. Do dvanácti minut náš tým soupeřovi nastřílel 5 branek a tím se mohl radovat nejen z vítězného zápasu, ale i z turnajového prvenství.

Shrnutí:
Tento turnaj ukázal potenciál týmu a hlavně jeho vnitřní sílu. Dokonalý obrat nám pomohl si zažít pocit zúročení bojovnosti a hesla: Nikdy se nevzdávat. Na posledním turnaji jsme získali brankářskou alternativu a nyní naše gólmanka odchytala dva ze tří zápasů.

Branky :      Petr Pávek              - 1