TJ Sokol Kamenná Horka – TJ Sokol Libchavy 1:5 (1:2)
Vydáno dne 02. 11. 2015 (1170 přečtení)

Krajská I. B třída, skupina B, 31. 10. 2015

Rozhodčí: Seidl Drahomír
AR1:Nováková Karolína, AR2: Smitka Michal
Branky: 41. Čapek – 77. a 84. Pavlák, 8. Louda, 32. Svoboda (vlastní), 56. Kovář
Žluté karty: 3:1 (55. Nekvinda, 57. Mach, 61. Škáva – 67. Hájek)
Rohové kopy: 4:9
Diváků: 30

Sestava: Zeman – Prášil, Vaňous, Motyčka, Lžíčař – Louda, Kopfštein (46. Kovář), Ďuriš (k), Paukert (65. Hájek) – Martinec, Pavlák (85. Vítek)

Poslední podzimní utkání jsme odehráli na hřišti Kamenné Horky, které se podzimní část vůbec nevydařila a na jaře bude zřejmě bojovat o záchranu v soutěži.

A hned v 1. minutě jsme mohli jít do vedení, když si Louda naběhl na Ďurišův rohový kop, ale z malého vápna přestřelil. Jak už je jeho dobrým zvykem, svoji chybu dokázal hned vzápětí napravit. Po dalším rohovém kopu našeho kapitána otevřel účet zápasu – 0:1. Vstřelená branka jakoby naše hráče ukolébala a na hřišti se odehrávalo něco, co jen vzdáleně připomínalo fotbal. Nedařilo se téměř nic a tak se do slibné příležitosti dostal domácí Škáva, naštěstí ale přestřelil. Korunu bídné úrovni zápasu nasadil ve 32. minutě Svoboda, který po Pavlákově nepřesné přihrávce přeloboval z dvaceti metrů vlastního brankáře Vraspíra – 0:2. Naopak krásný fotbalový moment byl k vidění ve 41. minutě. To se k rozehrání standartní situace postavil Čapek a nádhernou střelou do pravého horního rohu nedal Zemanovi šanci – 1:2.

Po poločasové bouřce vstoupili Libchavští do druhého poločasu přece jen aktivněji. Z mírného tlaku rezultovala v 56. minutě pěkná Kovářova střela, kterou prokázal, že góly střílet nezapomněl – 1:3. I přesto, že ke středečnímu kvalitnímu výkonu v Jablonném měli naši hráči tentokrát daleko, na v křeči hrající Horku to stačilo. V závěru utkání se ještě dvakrát prosadil z jasných pozic Pavlák – 1:5.

Vhledem k tomu, že Semanín dokázal v souběžně hraném utkání porazit Jablonné, přezimujeme na prvním místě tabulky. Na celkové hodnocení podzimu se můžete těšit během příštího týdne.