Vydáno dne 11. 11. 2015 (358 přečtení)

SLÁVIA - BOHEMIANS 1905
NEDĚLE 8.11.2015 15h

Využili jsme nabídky lístků pro děti zdarma a vyrazili busem na vršovické derby Slávia - Bohemians. Již cestou do Prahy bylo jasné, že v autobuse jsou hlavně slávisté a klokani. Podle spotřebovaných bonbónů měli převahu Bohemáci.
Stadión se brzy po začátku zaplnil a vládla tam skvělá atmosféra i navzdory tomu, že domácí brzy prohrávali o dva góly. Ještě do přestávky se úspěšnou střelou vrátili do zápasu a druhý poločas dobývali branku klokanů. To se jim nakonec podařilo a výsledná remíza 2:2 uspokojila oba tábory slušných fanoušků. Kromě jednoho - zúčastnění vědí, co mám na mysli.
Cesta domů uběhla rychle, neboť bylo o čem povídat a zásoby řízků i něčeho ostřejšího zmizely již na dálnici.